Ana sayfa Mobil YouTube’un Tanınan Kameramanı iPhone X ve Galaxy Note 9’u Kıyasladı

YouTube’un Tanınan Kameramanı iPhone X ve Galaxy Note 9’u Kıyasladı

0

YouTube vlogger Casey Neistat, kendi kategorisinde bir içerik üreticisi diyebiliriz. New York’taki yaşamından kesitleri profesyonel bir ekip olmadan görüntüleyip platforma sunan Neistat, bunları gerçekten yüksek kalitede ortaya çıkarıyor. Bu sebeple kendisinin aşırı popüler videoları, kitleler oldukça büyük bir etkiye sahip. Kendisinin günlük video ekipmanları hakkında görüşlerini insanlar ciddiye alıyor ve satın alımlarını bunlara göre yönlendiriyor. Kendisi daha önce de drone ve akıllı telefon kameralarını karşılaştırarak fikirlerini sunmuştu ve yeni model Galaxy Note 9 da sonunda kıyaslamaya girdi.

Videoda iki akıllı telefonun sadece kameralarına, hatta video kalitelerine odaklanan Neistat, iki cihazla da çekilmiş içerikleri yan yana göstererek kıyaslama yapıyor. Bu kıyaslamalar, video kalitesinin sizin için ne kadar önemli olduğuna göre dikkatinizi çekecek ya da çekmeyecektir.

Video hakkında kısaca konuşacak olursak, her iki cihazın da ne kadar birbirine yakın oluşu doğrusu hayret verici. Samsung’un kendine özel fotoğraf tonu, Apple’ın yüksek ses baskılama sistemi… Liste devam ediyor. Detaylar için videoyu izlemenizde fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here