Ana sayfa İnternet Yılbaşında sevdiklerinizle bir araya gelin!

Yılbaşında sevdiklerinizle bir araya gelin!

0

Skype’tan yaklaşmakta olan yılbaşında sevdiklerinin yanında olamayacaklar için bir ipuçları

Hayatta en güzel tecrübelerin “bedava” olduğu söylenir. Arkadaşlarınız ve aileniz ihtiyaçları olabilecek her şeye sahipse, onlara verebileceğiniz en güzel yılbaşı hediyesi zamanınız ve ilginiz olacaktır. Fakat şahsen yanlarında olamayacaksanız, en iyi ikinci seçeneğiniz onlarla Skype aracılığıyla bir araya gelmektir.

Skype, yaklaşmakta olan yılbaşında sevdiklerinin yanında olamayacaklar için bir ipuçları listesi hazırladı.
 

Televizyonunuz üzerinden
Bundan yüz yıl önce insanlar görüntülü görüşme diye bir şeyi ancak hayal edebilirdi. Günümüzde Skype sadece sesli ve görüntülü görüşmeleri hayata geçirmekle kalmadı, aynı zamanda – Panasonic ve Samsung”la birlikte – televizyonlara da taşıdı. Artık koltuğunuzda rahat rahat otururken arkadaşlarınız ve ailenizle görüşmeler yapabilir ve Skype”tan Skype”a aramalarla onları geniş ekran bir televizyonda gerçek boyutlarında görebilirsiniz. Sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilir, konferans görüşmelerine katılabilir, yurtdışı numaralarını arayabilir ve varsa, online numaranız üzerinden aranabilirsiniz bile. Kanepenize kurulduktan sonra tek yapmanız gereken Skype uyumlu televizyonunuza bir webcam takmak ve geniş ekranda görüntülü görüşmeler yapabilmenin tadını çıkarmak.
 

 

 

Cep telefonunuz üzerinden
Yeni yılda hediye olarak kendinize bir cep telefonu dileyecekseniz, Skype destekli olup olmadığına bir bakmak isteyebilirsiniz. iPhone 4, HTC Desire veya Legend, Nokia N900 veya X6 ya da bir diğer yeni akıllı telefon sayesinde, arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz* olarak veya çok uygun ücretler karşılığında görüşebilirsiniz. Skype, uyumlu telefonlarda internetten kolaylıkla indirilebilmesinin yanı sıra, bazı telefonlara önceden yüklenmiş olabilir ve bir Skype Go To numarası sayesinde mevcut cep telefonunuzla yurtdışına yapacağınız aramaları daha uygun fiyatlara gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
 

HD kalitesinde video
Görüntülü aramalarınızı HD görüntü kalitesinde gerçekleştirin. FREETALK Everyman Webcam, görüntülü iletişim için yeni bir standart koyuyor. Skype ile çalışmak üzere üretilmiş diğer tüm webcam”lerden daha net ve berrak bir görüntü sunan kamera, kompakt ve hafif olması dolayısıyla her yere taşınabilir ve herhangi bir ek yazılım yüklenmesini gerektirmez.
 

Biraz değişiklik arıyorsanız, Skype”ın Windows için olan en yeni sürümünü yükleyin ve Skype”ın bu aralar test etmekte olduğu 2 kişiden fazla gruplar için Grup Görüntülü Görüşme özelliğini deneyin. Ayrıca Facebook haber akışı sayfasından veya Skype adres defteriniz üzerinden arkadaşlarınızı arayabilir veya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here