Ana sayfa Oyun Yılbaşı eğlencesi oyunsuz olmaz

Yılbaşı eğlencesi oyunsuz olmaz

0

Yeni yılın en güzel sürprizi Aral”dan, bilgisayar ve konsol oyunlarında yılbaşı kampanyası yolda
 

Yeni yılda bol eğlence için geri sayım başladı. Aral oyunseverlerin yeni yılını birbirinden hit oyunlar ve yeni kampanyalarla kutluyor. Oyuncuların yeni yıla en çok sevdikleri yeni oyunlar ile girmesi için hazırlanan iki farklı kampanyadan yararlanın, ister sevdiklerinizi ister kendinizi sevindirin.
 

16 Aralık – 16 Ocak tarihleri arasında Aral tarafından tüm satış noktalarında yapılacak olan “Yılbaşı Kampanyasında” muhteşem indirimler ve birbirinden güzel oyunlar sizi bekliyor.
 

 

PC, PS3, PS2, PSP, XBOX, WII ve DS formatlarında 500″den fazla üründe yapılacak kampanyada bazı ürünlerde “1 al 1 Bedava” bazı ürünlerde “1 al 2.% 50 indirim” fırsatı sunulacak.
 

 

1 al 1 Bedava Kampanyasında yeni yıl hediyeniz bizden… Kampanya Need For Speed Shift, Command & Conquer Tiberian Twilight, Transformers War For Cybertron, Bakugan Battle Brawlers, Final Fantasy XIV, Kane & Lynch 2 Dog Days, Darksiders gibi yüzlerce harika oyunlardan iki tanesini arşivinize ekleyebilir, doyasıya oyun oynayacağınız bir yıla hazırlık yapabilirsiniz…

1 al 2.%50 kampanyasından yararlanarak F1 2010, UFC 2010, Bioshock 2, Prototype, Dead Rising 2, Dante”s Inferno, Shrek Forever After gibi yüzlerce farklı üründen ikisini almak için geç kalmayın yeni yıl eğlenceniz erken başlasın…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here