Ana sayfa Haber Yepyeni müzik kanallarınız yayında

Yepyeni müzik kanallarınız yayında

0

 

 

Müzik sektörümüze yepyeni bir müzik ve radyo kanalı girdi. Number1 TüRK TV ve Number1 TüRK FM, kısa bir süre önce yayın hayatına başladı

Numberone FM ve Numberone TV’nin daha çok yabancı ağırlıklı yayın yaptığını bilirsiniz. Şimdi izleyicilerin Türkçe pop ihtiyacını karşılayacak yeni adresleri, Numberone Türk FM ve TV olacak. Numberone Türk yetkilileri yayın politikalarını nasıl belirlediklerini şöyle anlatıyor:
 

“Dinleyici ve izleyicilerimizin beklentilerini, 1.000.000″u aşkın sosyal medya takipçimiz ile çok güçlü olduğumuz sosyal medyada anlık olarak belirliyoruz. Dünya ile aynı anda yenilikleri izleyicilerimizin beğenilerine sunuyor ve Numberone medya grubunda içeriklerimizi buna göre oluşturuyoruz. Kısaca bizim yayın politikamızı izleyicilerimiz ve Radyo/TV & sosyal medya entegrasyonu ile izleyicilerimiz belirliyor diyebiliriz.”
 

Yirmi senedir sektöre hizmet veren NumberOne medya grubu, yeni Türkçe kanallarıyla beraber yeni medya düzenine entegre farklı bir iletişim ağı yaratma iddiasında. Dijital dünya ve sosyal medya projeleri ile önemli bir fark yaratacakları inancındalar. Biz de onlara hoş geldin diyor, Türk müzik sektörüne yenilikler getirmelerini ümit ediyoruz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here