Ana sayfa Mobil Yeni yılınız BlackBerry Torch ile aydınlansın

Yeni yılınız BlackBerry Torch ile aydınlansın

0

Yeni yılda sevdiklerinize, BlackBerry 6 işletim sistemi ile hızına hız katın!

 

Dokunmatik ekran ile BlackBerry klavyeyi bir arada sunarak kullanım kolaylığı sağlayan BlackBerry Torch 9800 akıllı telefon, BlackBerry 6 İşletim Sistemi”nin (OS) yenilenmiş tasarımı, ana sayfası ve internet tarayıcı hızı ile öne çıkıyor. BlackBerry Messenger, MSN ve Google Talk ile sınırsız sohbet imkanı sunan BlackBerry Torch akıllı telefon; sevdiklerinizin Twitter ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarıyla her an sosyal medyada olmasını sağlıyor.
 

Kullanıcılarının BlackBerry App World”ü kullanarak, hem iş hem de eğlence dünyasından pek çok farklı uygulamayı anında yüklemesine imkan sağlayan Blackberry Torch akıllı telefon, hayatın ve eğlencenin hızını yakalamak isteyen sevdikleriniz için ideal bir hediye.

 

2011″de sevdiklerinizin yanlarından ayıramayacakları BlackBerry Torch akıllı telefon aynı zamanda RIM tarafından geliştirilen yeni işletim sistemi BlackBerry 6 ile çok daha hızlı. 5 MP kamerasıyla yüksek kalitede fotoğraf çekme özelliğine sahip olan BlackBerry Torch ile sevdikleriniz yılbaşında çekeceği eğlenceli fotoğrafları Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında arkadaşlarıyla anında paylaşabilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here