Ana sayfa Donanım Yeni yıla yepyeni bir ses sistemi

Yeni yıla yepyeni bir ses sistemi

0

Harman’dan yeni HKTS serisi

Yeni yılın diğer yeni ürünlerinden biri de yeni HKTS Serisi ses sistemleri.  Yeni HKTS Serisi hoparlörlerde olağanüstü ses performansı ve zarif tasarım ön planda. HKTS 9, HKST 16, HKTS 20, HKTS 30 ve HKST 60 bu seride yer alan ses sistemleridir.

Bu ses sistemleri 5+1 kanal ses ve 200 watt gücünde subwoofer ile ev sinema keyfini gerçeğe bir adım daha yaklaştırarak dinleyenlere olağanüstü ses performansı sunuyor. Yeni seride yer alan sistemler bir çift sürücü merkez kanal hoparlör, dört adet uydu hoparlör ve güçlü subwooferdan oluşuyor. Bir önceki seriye göre subwooferlar tasarım olarak daha ufak ama verdiği ses eskisinden çok daha güzel. Yeni stand tasarımı ise ürünü göz alıcı şekilde sevenlerin beğenisine sunuyor.
 

Yeni seride yer alan HKTS 60, 2010-2011 yılın en iyi ürünü seçilerek EISA ödülü almaya hak kazanmıştır. Bu ses sistemiyle film diyalogları, müzikler ve ses efektlerinin gerçekçiliğinin farkına varacaksınız.
 

üstün ses performansı, dikkat çekici tasarım ve kolay kullanım özelliğini bir arada toplayan bu ses sistemleri Harman”dan sevenlerine yeni yıl hediyesi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here