Ana sayfa Oyun Yeni yıla super mario ile merhaba deyin

Yeni yıla super mario ile merhaba deyin

0

Yılbaşında düzenlenecek ev partileri için sevdiklerinize en güzel hediye Nintendo olacak. Nintendo”nun Super Mario”nun 25. yılına özel hazırladığı özel paketleri de hediyenizin diğer hediyeler arasından farklılaşmasını sağlayacak.

Eğlence dünyasının en çok tanınan karakteri ve tüm zamanların en iyi satan video oyun serisi olma özelliğine sahip olan Super Mario Bros”un 25. yaşını kutlamak için hazırlanan özel paketler bulunuyor.

Super Mario karakter ikonları ise süslü şekilde üretilmiş olan New Super Mario Bros Nintendo DSi XL paketi kırmızı olarak hazırlandı. İçerisinde Nintendo DSi XL ve New Super Mario Bros DS oyunu ile satılıyor. New Super Mario Bros Wii paketi de kırmızı renkte Wii, kırmızı Wii Remote Plus, kırmızı Nunchuk ve 3 oyun ile beraber satılıyor. Pakette New Super Mario Bros Wii ve Wii Sports oyunlarının yanı sıra Mario”nun ilk kez göründüğü orijinal ilk Donkey Kong oyunu Wii”de yüklü olarak bulunuyor. New Super Mario Bros. Wii”de ilk defa aksiyon dolu klasik Mario macerasını oyuncular 4 kişiye kadar beraber yaşayabilecek. Oyuncular, New Super Mario Bros DS oyununda, Mario ile 8 farklı dünyada 80 zorlu bölümü birlikte geçebilecek ve Prenses Peach”i kötücül Bowser”ın elinden kurtarmak için mücadele edecekler. İki paket de sınırlı sayıda üretilecek.

Nintendo”nun hazırladığı diğer özel paket ise Super Mario All Stars 25. yıldönümü versiyonu. Bu pakette Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3 ve Super Mario Bros: The Lost Levels oyunları bulunuyor. Super Mario hayranları bu dört klasiği Nintendo Wii”de oynayabilecekler. Bu özel koleksiyonda ayrıca Super Mario”nun tüm tarihini detaylı bir şekilde anlatan özel kitapçığın yanı sıra 1985″teki Super Mario Bros”tan 2010″daki Süper Mario Galaxy 2″ye kadar son 25 yılda çıkmış Super Mario oyunlarından müziklerin yer aldığı bir müzik CD”si de yer alıyor.

Yeni yıla heyecanını Nintendo ve Super Mario ile yaşamak istiyorsanız bu özel paketleri kaçırmayın!
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here