Ana sayfa Donanım Yeni yıla Epson ile 3 boyutlu girin

Yeni yıla Epson ile 3 boyutlu girin

0

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojieri uzmanı Epson, 3 boyutlu beş yeni projektörü ile yeni yıl kutlamalarınıza renk katmaya hazırlanıyor

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojieri uzmanı Epson, full HD kalitesinde 2.000, 2.200 ve 2.400 lumen parlaklıklara sahip 3 boyut deneyimini yılbaşı gecesi evinize beş yeni projektörü ile birlikte getirmeye hazırlanıyor.
Full HD kablosuz bağlantı gibi kolay kullanım özellikleri sunarak film ve bilgisayar oyunu meraklılarının yanı sıra sporseverlere de farklı bir 3D deneyimi yaşatacak olan Epson 3 boyutlu EH-TW5900, EH-TW6000, EH-TW6000W, EH-TW9000 ve EH-TW9000W projektörleri kullanıcıya aynı zamanda yüksek kalitede 2D görüntü de sunuyor.


Evinizin rahatlığında 3 boyutun keyfine varın

Yeni yıla girerken evinizde arkadaşlarınızla sinema keyfi yapabileceğiniz gibi oyun da oynayabileceğiniz Epson 3 boyutlu projektörlerden EH-TW9000W ve EH-TW6000W ise piyasadaki ilk kablosuz full HD 3D projektör olma özelliği taşıyor. Bu sayede yılbaşı akşamı ister evinizin dilediğiniz bir köşesinde ister arkadaşlarınızın evinde, 3 boyutlu sinema ve oyun keyfini doyasıya yaşabilirsiniz.
 

3LCD teknolojisi ile yüksek kalitede, temiz, parlak ve gözü yormayan görüntüler sunan Epson”un parlaklık geliştirme teknolojisi, diğer full HD 3D ev sineması projektörlerinden daha parlak bir 3D içeriği oluşturuyor.
 

Rahat bakılan bir 3D görüntüsü ile keyifli oyunlar oynayın…
Epson”un 240Hz yenileme hızının bu projektörlerde iki katına çıkarılması sayesinde, sağ ve sol göz görüntüleri arasındaki kesinti süresi önemli ölçüde azalıyor. Bu da kullanıcıların daha parlak bir 3D görüntüyü daha rahat görmesini sağlıyor ve yılbaşı gecesinin vazgeçilmezi oyunları daha da keyifli bir hale getiriyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here