Ana sayfa Donanım Yeni Xerox Global Print Driver V4 ile Hem Kaynak Hem de Zaman...

Yeni Xerox Global Print Driver V4 ile Hem Kaynak Hem de Zaman Tasarrufu

Yeni Xerox Global Print Driver işletmeler için yazıcı yönetimini kolaylaştırıyor

0

Yeni Xerox Global Print Driver V4, Windows 10 ve aynı zamanda diğer işletim sistemlerinde daha sorunsuz ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak üzere geliştirilmiş. Xerox ve Xerox harici diğer marka yazıcıları destekliyor.

Gelişmiş kullanıcı deneyimi yazıcılar arasında daha iyi bir standart sunarak daha az eğitim gereksinimi doğmasını sağlıyor. Yeni Xerox Global Print Driver V4 sayesinde BT yöneticilerinin her bir yazıcı için ayrı ayrı yazıcı sürücüleri yüklemelerine gerek kalmayacak.

Xerox Workplace Solutions Business Grup Başkan Yardımcısı Tracey Koziol; “Bağlanabilirlik ile verimlilik eş anlamlıdır. Yeni yazıcı sürücümüz de ofiste en üst verimlilik seviyesine ulaşılması için sunduğumuz çözümlerden biridir.  Yoğun BT departmanları için sürücünün kullanılması kaynak ve zaman tasarrufu sağlarken kesintisiz bilgi akışını da mümkün kılar.” ifadesinde bulundu.

Global Print Driver V4 Sorunsuz Çalışıyor

Driver, yazıcı üzerindeki sarf malzemesi seviyeleri, kağıt durumu ve kullanıcı yazdırma işi durumu ile ilgili gerçek zamanlı geribildirim sağlıyor. Tüm cihazlarda standart kolay gezinme özelliği ile ortak kullanıcı deneyimi sunuyor. Böylece BT çalışanlarının bağlı cihazların sürücülerini ayrı ayrı güncelleme gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

Global Print Driver sorunsuz bir deneyim sunmak amacıyla yazıcıyı otomatik olarak algılar ve günceller. Bunun yanında çıktı rengi, çift taraflı yazdırma ve zımbalama gibi özel ayarları önceden ayarlar ve tüm desteklenen cihazlarda korumalı yazdırma işleri gibi şirket güvenlik ilkelerinin karşılanmasını sağlıyor.

Microsoft’un 4. Seviye yazdırma mimarisine uygun. Özellikle Microsoft Mağazasından indirilen uygulamalardan yazdırma yapılırken Windows 10’da gelişmiş bir kullanıcı deneyimi ile işlevsellik ekliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here