Ana sayfa Donanım Yeni Xbox 360 Türkiye”de

Yeni Xbox 360 Türkiye”de

0

Electro World Xbox 360’ı Türk kullanıcısına sundu
 

Microsoft tarafından dünya çapında piyasaya sürülen ve  gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken   Xbox 360″ın göz alıcı yeni versiyonu olan 250 GB Hard Diske sahip konsolunu 1 Ağustos tarihinde Türkiye”de ilk kez Electro World mağazalarında 799 TL”den satışa sunuluyor.

Tasarımına hakim olan zarafet ve şıklığın yanı sıra yeni kasasıyla da dikkatleri üzerine çeken Yeni Xbox 360,  250GB”lık hard diski ile oyun ve film severlere dev bir arşiv oluşturma imkanı sunarken, oyun konsolu ile de kullanıcıları için ezber bozan olma niteliği taşıyor. Yüksek çözünürlüğü ile en üst düzey gerçekçilikle oyun oynama imkanı sağlayan Xbox 360, sunduğu görüntü kalitesi ile de film severlerin favori oyun konsolu olmaya en büyük aday.

ülkemizeElectro World”ün sunduğu yeni Xbox 360, sessizliği ile de oyun ve film severlerin yanında eğlenceye ara vermeden devam etmek isteyenler için ideal bir oyun konsolu olma özelliği taşıyor. Yeni Xbox 360, 250GB hard diski, tasarımındaki şıklık ve sessizliğinin yanında entegre kablosuz bağlantı özelliği ile de daha hızlı ve kolay bir bağlantı imkanı sağlıyor. Süratli internet bağlantısı ile Xbox LIVE”dan HD filmlere, sevdiğiniz dizilerden ve müziklere kadar geniş bir yelpazede güvenli download imkanı sunuyor.

 
 
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here