Ana sayfa Donanım Yeni Xbox 360 güncellemesi dopdolu!

Yeni Xbox 360 güncellemesi dopdolu!

0

Microsoft, konsol dünyasındaki amiral gemisi Xbox 360’ın kullanıcı arayüzünü güncelliyor. Yeni görünüm ile birlikte Xbox 360 kullanıcıları birçok yeniliğe kavuşacak
 

Xbox 360 kullanıcıları kendilerini yarına odaklamaya başladı bile. Zira Microsoft’un oyun konsol platformu Xbox 360, yarın itibariyle yepyeni bir Xbox 360 kullanıcı arayüzüne kavuşuyor. Yeni arayüzde ses komut sistemiyle ilgili yenilikler ve multimedya özellikleri ağır basıyor. Microsoft, Xbox 360 kullanıcılarına artık yepyeni bir TV eğlence merkezi sunmayı amaçlıyor. Böylece Xbox 360, sadece oyun dünyasının değil TV dünyasının da kalbi olmaya çalışacak. Xbox 360’ta yer alacak olan TV içeriği için Microsoft 40 içerik sağlayıcı ile anlaşmış durumda.
 
xbox 360
Microsoft, Xbox 360’a ileriki aylarda çeşitli TV içerik paketleri yüklemeye devam edecek. Bu sayede Xbox 360 arayüzünde dinamik bir içerik hedefleniyor. Ayrıca arayüz görünümünde de çeşitli iyileştirmeler mevcut olacak. Bunların başında, ilk olarak Windows Phone 7 ile tanıştığımız Metro arayüzünün yeni Xbox 360 arayüzünde de kullanılacak olması. Bu sayede Microsoft, tüm platformlarını ortak bir arayüz üzerinden yönetmeyi amaçlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here