Ana sayfa Donanım Yeni tatil arkadaşınız: Panasonic Lumix TZ30

Yeni tatil arkadaşınız: Panasonic Lumix TZ30

0

20x optik zoomlu Panasonic Lumix TZ30″a sahip olanlar hayat sahnesinde en ön sırayı kapıyor

Panasonic”in gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi bir tutku olarak gören kullanıcılar için özel olarak tasarladığı Lumix TZ (Travel Zoom) dijital fotoğraf makinesi serisinin en yeni üyesi Panasonic Lumix TZ30, kompakt tasarımı ve zengin özellikleriyle Panasonic geleneğini bir adım ileriye taşıyor.
 
Lumix TZ30

20x optik zoom ve 24mm ultra geniş açılı LEICA lensin birleşimi TZ30″un ayrıntı seviyesi olağanüstü yüksek, nefes kesici fotoğraflar yaratmasını sağlıyor. Lumix TZ30″un 14.1 megapiksel gelişmiş MOS sensörü ve 0,1 saniye Light Speed AF (Otomatik Odaklama) özelliği ile macera dolu seyahatlerin hiçbir ayrıntısı kaçmıyor. Akıllı çözünürlük teknolojisi sayesinde 40x zoom”a kadar çıkabilen Panasonic Lumix TZ30, Venus görüntü işlemcisi sayesinde hem fotoğrafta hem de videoda düşük ışık koşullarında dahi olağanüstü netlikte fotoğraf çekilebilmesini sağlıyor.
 

MP4 formatında Full HD video kaydedebilen ve dokunmatik ekranıyla fotoğraf severlere kolay bir kullanım sunan Panasonic Lumix TZ30, çekilen fotoğrafları haritada işaretleyen GPS özelliği ve dokunmatik LCD ekranıyla kullanım keyfini artırıyor. Panoramik çekim moduyla kullanıcıların göz alıcı panoramik fotoğraflar çekebilmesini sağlayan Panasonic Lumix TZ30 Yaratıcı Kontrol / Rötuş özelliğiyle de fotoğraflara yumuşak odak, oyuncak efekti ve retro gibi filtre efektleri katabiliyor. Panasonic Lumix TZ30 standart bir USB kablosu ile şarj edilebiliyor. Panasonic Lumix TZ30″un tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 1.169 TL

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here