Ana sayfa Oyun Yeni sürüş macerası için hazır mısınız? Need for Speed Payback geliyor!

Yeni sürüş macerası için hazır mısınız? Need for Speed Payback geliyor!

0

Need for Speed Payback yer altı Dünya”sının parçalanan ekibini yeniden bir araya getiriyor.

Fortune Valley“in karanlık tarafını olan gazinoları, suçluları, polislere de sözü geçen kartel The House“u bitirmek için yeniden Need for Speed Payback”te buluşacaksınız. Payback”te oynanabilir karakterler arasında Tyler, Mac ve Jess var!

Need for Speed Payback”te beş farklı oyun modu bulunacak. Bunlar; Race, Drift, Off-Road, Drag, ve Runner… Kaderine terk edilmiş arabaları Dünya”nın bir ucundan toplayarak hayallerinizdeki arabaları en baştan inşa edeceksiniz. Need for Speed”in yedek parça piyasasında en gösterişli parçaları kazanacak, satın alacak ve aksiyon dolu sürüş maceranız için mükemmel arabalar yaratacaksınız.

 

Ve Need for Speed”in olmazsa olmazı gerilimli polis kovalamacaları da geri dönüyor. Campaign kapışmalarında Autolog önerilerini kullanarak arkadaşlarınız ya da potansiyel rakiplerinizle kıyasıya yarışabilirsiniz. İsterseniz klasik çevrimiçi tablolarında da bu kafa kafaya yarışların heyecanına kendinizi bırakabilirsiniz.

Need for Speed Payback”in satış tarihi olarak 10 Kasım 2017 verildi. Yeni oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here