Ana sayfa Donanım Yeni Sony kablosuz ses sistemi

Yeni Sony kablosuz ses sistemi

0

Yeni Sony kablosuz ses sistemi ile tek dokunuşta müzik dinlemenin keyfi

Yeni Sony CMT-BT60 ses sistemi, heyecan verici görünümü ve sesinin yanı sıra kolay bağlantı özelliği ile öne çıkıyor. Sony CMT-BT60 ile akıllı telefon, tablet bilgisayar veya evdeki ağdan Bluetooth üzerinden kablosuz müzik yayını yapılabiliyor. Net ve güçlü ses için Manyetik SıvıHoparlörler ve S-Master Amplifikatöre sahip Sony CMT-BT60, Bluetooth üzerinden yüksek kaliteli müzikleri, AAC ve apt-X kodek ile çalabiliyor. Ayrıca, Sony CMT-BT60″de CD ve -/FM radyo da dinlenebiliyor.
 

Sony, müzik sistemlerinin bulanık, yavan sesinden ve donuk görünümünden bıkanlar için yepyeni bir ses sistemi sunuyor. Sony CMT-BT60-B ses sistemi, şık görünümü ve eşsiz özellikleri ile hem gözlere hem kulaklara bayram ettiriyor.

Sony CMT-BT60, her türlü yaşam alanında etkisini anında hissettirmek üzere tasarlandı. Cihazın gizli, süper ince tasarımı, gerek CD, FM radyo dinlerken gerekse kişisel dijital müzik koleksiyonunuzun tadını çıkarırken tüm odayı dolduran canlı ses ile tamamlanıyor.

Anında kablosuz bağlantı kurmak için tek yapmanız gereken, Sony Xperia”nızı veya NFC özelliğine sahip akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızı bir anlığına dokundurmak olacak. Ardından da herkesin tadını çıkarması için cep telefonunuzdan tüm odayı dolduran billur sesi Bluetooth üzerinden aktarmak yeterli.

Sony CMT-BT60, daha da net ve daha tatminkâr müziği kablosuz olarak dinlemek isteyenlere de büyük kolaylık sunuyor. Pırıl pırıl ses için Bluetooth üzerinden yüksek kaliteli müzikleri, AAC ve apt-X kodek ile çalabiliyor.

Sony”e özgü olan Manyetik Sıvı hoparlörlerde, gerçekten öne çıkan zengin detaylara sahip, en iyi sesi elde etmek için NASA uzay programı için geliştirilen ileri düzeyde bir ferro sıvı kullanılıyor. Sony”nin güçlü S-Master Amplifikatör teknolojisi ile her türlü ses kaynağından muazzam bir netlik ve derinlik elde etmek mümkün.

Sony”nin yeni CMT-BT60 ses sistemi Mayıs 2013″ten itibaren Türkiye”de temin edilebilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here