Ana sayfa Haber Yeni sızıntıdan sonra LG G7 ThinQ”nun tasarımı büsbütün ifşa oldu

Yeni sızıntıdan sonra LG G7 ThinQ”nun tasarımı büsbütün ifşa oldu

0

G7 ThinQ, redux pic.twitter.com/QBWceCtr1a

— Evan Blass (@evleaks) 23 Nisan 2018

LG, yeni modeli G7 ThinQ”yu bir hafta sonra duyuracak. Bununla birlikte, aralıksız gelen bilgi sızıntıları, cihazı neredeyse bütünüyle görmemizi sağladı. VentureBeat”te yazan, telefonlarla ilgili güvenilir bilgiler sızdıran Evan Blass bugün yine Twitter”da yeni modele ait bir görsel yayınladı. Yayınlanan görsel yeni çıkacak telefonun her köşesini gözler önüne seriyor. Bugüne değin çok sayıda G7 sızıntısı olmuştu ama, bu sızıntıyla birlikte en azından telefonun tasarımına dair görmediğimiz hiçbir şey kalmamış oluyor.

Daha önceki G7 sızıntıları telefonun 5 renkte çıkacağını, ekranın üzerinde yer alan çıkıntının siyah renge boyanarak gizleneceğini ve cihazın sol yan tarafında fazladan bir buton olacağını göstermişti. CNET”in geçtiğimiz hafta yaptığı habere göre bu buton, Google Asistan”ın kullanılması için özel olarak konulmuştu. Bugüne kadar bu tip bir uygulamaya sadece Samsung”un Bixby sanal asistanının kullanımında şahit olmuştuk. Fakat Google Asistan”ın daha faydalı olacağını düşünürsek, olumsuz bir girişim olmadığını söyleyebiliriz.

LG”nin son saniyede aklını başına alıp, yapay zeka özelliklerine vurgu yapan “ThinQ” markasından vazgeçeceğini düşünenler için belirtelim: Firma, geçtiğimiz yıla ait model olan V30 için bugün bir yazılım güncellemesi yayınlayarak cihazın modelini V30 ThinQ yaptı. LG”nin bu markalandırma üslubundan uzaklaşması gibi bir durum söz konusu değil gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here