Ana sayfa Haber Yeni Renault Megane ile tanıştınız mı?

Yeni Renault Megane ile tanıştınız mı?

0

CMF C/D platformuna sahip Yeni Megane Sedan, gelişmiş konfor ve sürüş keyfi için üst segmentten alınan özelliklere de sahip.

20″den fazla ülkede satışa sunulacak Yeni Megane Sedan Türkiye”de Oyak Renault Fabrikaları”nda üretiliyor. Müşterilerin merakla beklediği Yeni Megane Sedan Ekim 2016″da Türkiye”de satışa sunuluyor olacak.

Yeni Megane Sedan, Renault”nun yenilenen tasarım kimliğinin tüm özelliklerine sahip. Türkiye”de efsaneleşen Megane Sedan yeni versiyonu ile yine tüketicinin beğenisini toplayacak. Otomobilin dinamik ve ayırt edici tasarımı, dengeli oranları ve C şeklinde LED farları ile vurgulanıyor.

Yeni Megane Sedan, arka kabin genişliği ile segmentinde ayırt ediliyor. Yeni model Eller Serbest Bagaj Kapağı sistemi ile de erişim ve kullanım kolaylığı sunuyor.

 Megane Sedan, 7″” TFT renkli dijital ekranı, 8,7″”multimedya tablet ekranı, R-LINK 2, MULTI-SENSE, Head-up Display, Eller Serbest Park Sistemi ve diğer konfor ve sürüşe yardımcı birçok teknoloji ile üst segment otomobillerin özelliklerini taşıyor. (Aktif Acil Fren Destek Sistemi, Şerit Takip Sistemi, vb.)

ülkeye bağlı olarak değişebilecek motor çeşitleri:

Benzinli:

5 ileri manuel vites kutusu veya sürekli değişken (CVT) vites kutusuna sahip 1.6 lt 115 bg
7 ileriEDC otomatik vites kutusu veya 6 ileri manüel vites kutusu seçenekleriyle TCe 1.2 lt 130 bg.
6 ileri vites kutusu ile dCi 1.5 90bg ,
6 ileri vites kutusu veya 6 ileri EDC otomatik vites kutusu seçenekleri ile dCi 1.5 110 bg
6-ileri manuel vites kutusu ile dCi 1.6 130 bg.

 

Renault, modelin dizeliyle ilgili bir bilgi paylaşmadı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here