Ana sayfa Oyun Yeni Prince of Persia oyununun adı açıklandı

Yeni Prince of Persia oyununun adı açıklandı

0

Ubisoft”un 2009 yılı ikinci çeyrekteki mali tabloları ve kar-zarar dengesi göz önüne alınarak yapılan incelemeler sonucunda, şirketin yönetim kurulu başkanı Yves Guillemot, duyanları pek de şaşırtmayan bir açıklamada bulundu.

 

Ubisoft, yeni bir Prince of Persia oyunu üzerinde uzun zamandır sürdürdükleri çalışmaları tamamladı. Hatta oyunun adı da, satışa sunulacağı tarih de belli oldu. Oyunun adını Prince of Persia: The Forgotten Sands olarak açıklayan Guillemont, yeni oyunun Mart 2010″da hayranlarıyla buluşacağı müjdesini verdi. Guillemont, bu oyunla ilgili hedeflerini de, “Hem oyunun müdavimlerini hem de yeni oyuncuları tatmin edecek bir kitleyi yakalamak” olarak açıkladı.
 

Prince of Persia”nın film uyarlaması olan ve başrolünü Jake Gyllenhaal”ın oynadığı Prince of Persia: The Sands of Time”ın 28 Mayıs 2010″da vizyona gireceğini bilenler ise yeni oyunun filmle hemen hemen aynı sıralarda satışa sunulmasını bir pazarlama taktiği olarak görüyor. Oyunda sıkı mücadele aşamalarının olacağını da açıklayan Guillemont, başlangıç düzeyindeki oyuncuları da böyle yakalayacaklarını öne sürüyor. Yeni oyunla ilgili açıklanan bir diğer nokta da Dagger of Time gibi Prince of Persia fanatiklerinin vazgeçilmez ögelerini de bünyesinde barındıracağı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here