Ana sayfa Haber Yeni PlayStation Neo (4.5) yaklaşık 13″ genişliğinde ve PS4″ten daha ince!

Yeni PlayStation Neo (4.5) yaklaşık 13″ genişliğinde ve PS4″ten daha ince!

0

Sony‘nin üzerinde çalıştığı söylenen PlayStation 4.5 (Neo) modelinin donanım altyapısıyla ilgili detaylar bugün paylaşıldı. Heyecan verici kısımı 8GB GDDR5 disk yapısı oldu. Bunun yanısıra yaklaşık 2 katı daha hızlandırılmış bir çipe sahip olacak. Büyük ihtimalle gelecek yıl E3 organizasyonunda yeni oyunlarla tanıtılacak. Geri kalan bilinmez detaylar ise cihazın kalınlığı veya inceliği, genişliği ve ağırlığı oldu. Tasarımıyla ilgili herhangi bir ayrıntı yok ama en somut bilgiler 13″lik bir boyuta sahip daha oval bir tasarıma sahip PlayStation 4.5 modeli,  aşağı yukarı bir ultrabook kalınlığında bir kutu olacağını gösteriyor. Bu bilgilere ek olarak bildiğimiz PS tasarımından öte daha oval bir tasarımı olabilir.

Bunun yanısıra bu PlayStation Neo‘nun çevre birimleri bilindiği veya düşünüldüğü gibi geniş yelpazeye sahip olmayacak. Aslında temel açıdan sadece grafik ve ağırlık açısından yenilenen bir PlayStation 4 modeli olabilir. 

PlayStation‘da çalışan arayüz yazılımı, bağlantı hızları, yeni bağlanılabilirlik seçenekleri bu modelin donanım detaylarından daha önemli şeyler. Yazılım olarak, cihazın çevre birimlerinden ve donanımından daha geliştirilmiş bir PlayStation 4.5 göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here