Ana sayfa Mobil Yeni Phase One ‘IQ’ dijital magazine serisi

Yeni Phase One ‘IQ’ dijital magazine serisi

0

Dünyanın önde gelen profesyonel fotoğraf ekipmanı üreticisi Phase One yeni jenerasyon ürünlerini duyurdu

Yeni Phase One IQ dijital magazinler, 80, 60 ve 40 megapiksel gibi farklı çözünürlüklere sahip olacak. Phase One, bu yeni seri ürün yelpazesiyle orta format dijital makina sistemine yepyeni bir soluk getiriyor.

Phase One IQ180, 80 megapiksel çözünürlüğe sahip. USB 3 bağlantı yeteneğiyle gelecekte çok hızlı veri aktarımı sağlayabilecek olan bu magazin, türünün bu anlamda ilk örneği. Aynı zamanda bugün koşullarındaki en hızlı veri aktarımı olan Firewire 800″ü destekliyor. CF kart aktarımında ise çok hızlı kart arayüzü sayesinde anında veri transferini gerçekleştirebildiğinden kart dolana kadar hiç kesintisiz çekim olanağı sunuyor.

Yeni 3.2 inçlik (8,1 cm) retina tipi 1.15 megapiksel çözünürlüklü dokunmatik ekranıyla bugün varolan en kaliteli ve büyük görüntüyü sağlıyor. Yani, çekim esnasında çok küçük detayları bile anında kontrol edebilmek mümkün.

Phase One IQ dijital magazinler, Phase One 645DF gövde ile daha uyumlu çalışıyor. Dijital magazinin pil kontrolü DF gövdeden yapılabildiği gibi, bilgisayara bağlı çekim yapılırken dijital magazinin pili de entegre pil şarj ünitesi sayesinde şarj olabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here