Ana sayfa Donanım Yeni Olympus E-5M ile tarih yeni nesillere taşınıyor

Yeni Olympus E-5M ile tarih yeni nesillere taşınıyor

0
OM-D serisinin son ürünü E-M5 ile OM serisinin 40 yıllık tarihi yeni nesillere ulaşıyor. D-SLR modeller dahil dünyanın en hızlı otomatik odak sisteminin avantajlarını kullanıcısına sunan yeni OM-D E-5M, en yeni teknoloji ürünü olmasının yanında nostaljik bir tasarım sergiliyor. Olympus E-M5, Micro Four Thirds standardına dair tecrübeyi gelişmiş özellikler ve yeniliklerle bir arada taşıyor.
Olympus E-M5
 
E-M5’in en değerli noktası elektronik vizör sistemidir. Bu sistem, optik vizörden farklı olarak, fotoğraf çekmeden önce pozun bütün özelliklerini görüp değiştirebilmenizi sağlar. Kompaktlık düzeyi üst seviyede olan ve dayanıklılığı ile dikkat çeken E-M5″in görüntü kalitesinin temeli, 16.1 megapiksel Live MOS görüntü sensörü ile TruePic VI işlemciden geliyor. Bu özelliklere dünyanın en hızlı AF sistemini eklediğinizde, en keskin fotoğraflara sahip oluyorsunuz. Yeni OM-D E-5M maksimum 25,600 ISO hassasiyeti, 9 fps hızda ardışık çekim, hızlı-tepkime veren dokunmatik panel, EVF yaratıcı kontrol fonksiyonları, 3 inçlik hareket edebilen dokunmatik OLED ekran gibi özellikleri ile kullanıcılarına dikkat çekici bir genel teknoloji bütünlüğü sunuyor.
Olympus E-M5
Olympus E-M5 dünyanın ilk 5 eksenli görüntü sabitleme mekanizmasına sahiptir. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde fotoğraf ve videolardaki bulanıklık semptomları minimize edilir. Daha önce yalnızca dikey ve yatay olmak üzere iki farklı hareketle oluşan bulanıklıklar engellenebiliyordu. E-M5 ile tam 5 yönden fotoğraf ve video çekimlerine negatif etkilerde bulunan hareketlerin etkilerini engellemektedir. Daha önceki teknolojilerde yer alan yatay ve dikey kaydırma hareketlerine ek olarak eksen çevresinde hareket sonucu oluşan görüntü bozulmaları gibi 3 farklı hareket daha E-M5 ile engellenebiliyor. Bu sofistike teknoloji, fotoğrafçılara özellikle doğa fotoğrafları ve spor fotoğrafları için benzersiz avantajlar sunuyor. Stereo ses, alan derinliği ve sanat filtreleri ile kaydedilebilen Full HD video özelliğine sahip E-M5, şık siyah ve gümüş renk seçenekleri ile piyasada yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here