Ana sayfa Yazılım Yeni office deneyimine hazır mısınız?

Yeni office deneyimine hazır mısınız?

0

Yeni Office; yenilikleri ile birlikte geldi. Artık daha kişisel, müşterisine seçenekler sunan ve her zamankinden daha modern biçimde tasarlandı

Yeni Office çalışma şeklinize ayak uyduruyor; evde, iş yerinde ve yolda daha fazla iş görmenize yardımcı oluyor.
 

Yeni Office deneyimiyle; uyagulamalarınız, belgeleriniz ve kişisel ayarlarınız da sizinle geliyor. Kullanıcılar belgelerini, resimlerini, kişisel notlarını SkyDrive’a depolayabiliyor; kurumlar da belgeleri SharePoint’e gönderip onlara istedikleri yerden erişilebiliyor, istedikleri gibi paylaşabiliyor ve belgeler üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabiliyor. Office; akıllı telefonlardan ve tabletlerden bilgisayarlara, PC’lerden Mac’lere kadar birçok cihaz ve platformda ve popüler web tarayıcılarında çalışıyor.
 

 

Yeni Office; PC’lerde, tabletlerde ve telefonlarda Windows’la entegre çalışacak şekilde tasarlandı. PC’nizde bir Word belgesi oluşturup, Windows Phone’unuzda düzenlemeye devam edebilir, klavyeden dokunmaya anında geçebilir, Office’in eksiksiz bir sürümünü internete bağlı herhangi bir Windows 7 – ya da Windows 8 – tabanlı PC’ye anında aktarabilirsiniz. Kişisel ayarlarınız dahi kaybolmayacaktır.
 

Düzenli ve modern arayüz, her gün kullandığınız araçlara daha hızlı erişim sağlarken, Office deneyiminizi özelleştirmenize de olanak tanıyor. Yeni araçlar; sadece birkaç tıklamayla şık ve modern belgeler hazırlamanıza, verimli toplantılar yönetmenize ve rakamları öngörüye dönüştürmenize yardımcı oluyor.
 

Office; geliştirilmiş, profesyonel şablonlar arasından veya son kullandığınız belgeler listesinden seçim yaparak hızlıca belge oluşturmanızı sağlıyor. Peek’ler sayesinde Office, mevcut görünümünüzden ayrılmadan, ihtiyacınız olan bilgiyi bir bakışta size ulaştırıyor. Ajandanızı, belli bir randevuyu veya e-posta yazdığınız kişinin ayrıntılarını görüntüleyebileceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here