Ana sayfa Haber Yeni Nokia 7 Plus Çin”de 5 dakika içinde tamamen tükendi

Yeni Nokia 7 Plus Çin”de 5 dakika içinde tamamen tükendi

1

Geçen yıldan itibaren dünya akıllı telefon sahnesine yeniden dönüş yapan Nokia, çıkardığı akıllı telefonlarıyla şu ana kadar hep doğru yolu takip etti. Sade tasarım, iyi yapı kalitesi ve saf Android’e çok yakın arayüzü sayesinde kullanıcıları nasıl çekeceğini iyi tespit eden ve bunu uygulayan Nokia, şimdiye kadar hızlı ve kararlı bir yükseliş ile yoluna devam ediyor.

Geçen günlerde yeni tanıtılan modellerden olan Nokia 7 Plus, sahip olduğu Qualcomm Snapdragon 660 işlemci, 4 GB RAM ve 3800 mAh’lik dev pili ile akıcı bir donanımsal kullanım vadederken firmanın portföyüne yeni eklenen, tüm telefonlar için Android One desteği, hızlı, güvenli ve saf Android deneyimini de kesinleştirmiş oldu. Cihaz çift arka kamerasıyla da birlikte yılın modern trendlerine ayak uydurmuş oldu. 

Saat 10:07’de satışa başlayan çevrimiçi mağazalar, tam 5 dakika içinde sahip oldukları tüm stokları eritti. Cihazın iki farklı modeli için depolama kapasitesi değişmemekle birlikte RAM kapasitesi 4 veya 6 GB olarak seçilebiliyor. 4 GB RAM’li model 239 Euro’dan, 6 GB RAM’li model ise 318 Euro’dan satışa sunulmuştu. 15 Mart’ta yine çin’de yeni bir serisinin satışa sunulacağını bildiğimiz Nokia 7 Plus, Avrupa’da ve muhtemelen ülkemizde de Nisan ayında satışa sunulacak ve şimdilik bildiğimiz satış fiyatı 400 Euro seviyesinde olacak. Bu fiyata malesef sadece 4 GB RAM’e sahip olan modeli satın alabileceğiz, diğeri satışa sunulmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here