Ana sayfa Haber Yeni nesil LG G Pad Türkiye”de satışta

Yeni nesil LG G Pad Türkiye”de satışta

0

Sonbahar dönemindeki “ürün bombardımanı” devam ediyor ve bu akıma LG de ortak oldu. LG, yeni nesil tablet ailesi G Pad 7.0 ve G Pad 10.1, bugün itibariyle satışta. Başlangıç ve ileri seviye tablet arasında iyi bir denge yakalayan LG G Pad ürünleri, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ve 1280 x 800 ekran çözünürlüğü altyapısıyla donatıldı. Yeni nesil G Pad’ler siyah, beyaz, kırmızı, parlak turuncu ve parlak mavi seçenekleriyle, dairesel “kibar” tasarımıyla dikkat çekiyor.

LG tasarımcıları tarafından üretilen ve en küçük tablet olan G Pad 7.0, konsol oyun, portatif eğlence özelliği ile kullanıcılarına taşınabilirliği ve gücü aynı anda sunuyor. LG‘nin daha büyük ekranlı  tableti G Pad 10.1 ise daha multimedya odaklı olarak piyasaya sürüldü. Bununla birlikte cihazda, 8000 mAh pil kapasitesi bulunmakta.

 

 

LG G Pad ailesinde, bir LG G3 kullanıcısı olarak “QPair” isimli yazılım oldukça dikkatimi çekti. Qpair 2.0 yazılımı sayesinde Android sistemli tabletler ve akıllı telefon arasındaki bağlantılar daha basit bir şekilde kuruluyor. Akıllı telefonlara gelen çağrıları ve mesajları doğrudan G Pad üzerinden cevaplandırabiliyor ve eşleşmeli çalışabiliyorlar. 

LG G Pad 7.0‘ın tavsiye fiyatı; 399 TL ve diğer 10.1’in tavsiye fiyatı ise 699 TL.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here