Ana sayfa Donanım Yeni mobil hoparlör UE ROLL

Yeni mobil hoparlör UE ROLL

0

Ultimate Ears müzik deneyimini değiştirmeye devam ediyor. Ultimate Ears, küçük boyutlu istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz yeni UE ROLL”u Bluetooth hoparlör ailesine ekledi.

UE BOOM“dan izler taşıyan tasarımı ve çok küçük boyutuyla kablosuz Bluetooth özellikli UE ROLL, 360 derece, yüksek ve canlı ses sistemi ile derin bas ritmlerinde eşsiz bir deneyim sunuyor.

İnsanların artık her yerde müziği yaşamak ve paylaşmak istediğini söyleyen Ultimate Ears Genel Müdürü Rory Dooley, “Müzik yaşanılan anların daha özel olmasını sağlar. Biz de UE ROLL”u bu özel anların bir parçası olması için tasarladık. Nerede olduğunuzun ya da ne yapıyor olduğunuzun bir önemi yok. UE ROLL tüm deneyimlerinizi daha da özel kılmak için dilediğiniz her zaman ve her yerde sizinle” dedi.

 

Ultra mobil hayat tarzınızın bir parçası olan UE ROLL”u elastik kablosu ile yürüyüş yaparken sırt çantanıza da asabilir ya da mayonuza iliştirebilirsiniz. En yüksek kalitede malzemeden üretilen UE ROLL”u su geçirmezlik özelliği (IPX7 sertifikalı) ile korkmadan suya sokabilir, düşürebilir ya da fırlatabilirsiniz.

Epic ses sistemi, maceracı ruhu ve her yerde kullanılma özelliği UE ROLL”u, tıpkı UE BOOM ve UE MEGABOOM”da olduğu gibi bir adım ileriye taşıyor. IOS ve Android uygulamalarıyla en sevdiğiniz müzik ile uyanabilir, hoparlörünüzü uzaktan açabilir hatta her hangi bir Ultimate Ears hoparlör ile eşleştirerek sesi iki katına çıkarabilirsiniz. Uygulamalar üzerinden kablosuz UE hoparlörünüze gönderilecek yeni güncellemeler ile özelliklerinizi arttırarak, hoparlörünüzü daha da geliştirebilirsiniz.

· UE ROLL, ABD, Avrupa ve Asya”daki bazı ülkelerde Temmuz 2015 itibariyle 99 $ tavsiye edilen satış fiyatı ile satışa sunulacak.

 

360 derece  yüksek ve canlı ses sistemi ile derin bas ritimlerini  inanılmaz güzellikte sunanUE ROLL,  tasarımında orijinal UE BOOM”un izlerini taşıyor. Ultra mobil hayat tarzınızın bir parçası olacak UE ROLL”u su geçirmezlik özelliği (IPX7 sertifikası) ve en yüksek kalitede malzemeden üretilmesi nedeniyle korkmadan suya sokabilir, düşürebilir ya da fırlatabilirsiniz.

Dokuz saat pil ömrü bulunan UE ROLL,20  metreye kadar kablosuz kullanım mesafesinesahip.

 

Temel özellikleri

Mükemmel 360 derece ses:Ultra mobil hayat tarzınızın bir parçası olmak için tasarlanan hoparlör ile müziğinizi her yöne ve plaja, dağa ve tepeye dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Her zaman cesur:Ultra modern hayat tarzının bir parçası olarak üretilen UE ROLL, hem hafif, hem de küçük. Dokuz saatlik pil ömrüne sahip olan UE ROLL, 20  metreye kadar kablosuz kullanım mesafesine sahip.

 

Kıyafete asılabilir kablo özelliği:Elastik kablosu sayesinde UE ROLL”u neredeyse tüm giysilerinize asabilirsiniz.

Uygulama Kontrolleri:UE ROLL”un ücretsiz IOS ve Android  uygulamalarını indirerek, sevdiğiniz müziklerile uyanabilir, hoparlörünüzü uzaktan açabilir hatta  her hangi bir Ultimate Ears hoparlör ile eşleştirerek sesi  iki katına çıkarabilirsiniz.

Uygulamalar üzerinden kablosuz UE hoparlörünüze gönderilen yeni güncellemeler ile özelliklerini arttırarak, hoparlörünüzü daha da geliştirebilirsiniz.

 

Sistem Gereksinimler

Akıllı telefonlar, tabletler ve Bluetooth”u destekleyen tüm cihazlar ve Bluetooth Akıllı kablosuz ses sistemleri(A2DP)  veya 3.5 m giriş.

ürün özellikleri

Yükseklik:40mm

çap : 135mm

Ağırlık:  Yaklaşık 330 gr.
 

Garanti:

2 yıl sınırlı donanım garantisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here