Ana sayfa Haber Yeni Microsoft Lumia”lar göründü

Yeni Microsoft Lumia”lar göründü

0

Microsoft’un Windows 10 Mobile ile birlikte piyasaya sunacağı yeni Microsoft Lumia modelleri bu sefer daha somut ve daha ayrıntılı bir şekilde ortaya çıktı. Daha önce firmanın piyasaya süreceği iki farklı Windows 10 Mobile modeliyle ilgili haberler yapmıştık, iki farklı model olarak Cityman ve Talkman karşımıza çıakrılmıştı. Cityman, Microsoft‘un phablet modelleri segmentine giriyor ve ekran boyutu 5.7″ büyüklüğünde. Görsellerin üzerinde kocaman bir Weibo logosu vardı ancak sızıntıyı sağlayan kişi  PS ile bu logoyu kaldırarak görsellerin daha ayrıntılı görünmesini sağladılar. 

Görseldeki cihaz tam olarak belirtilmedi. Belki Cityman, belki de Talkman kod isimli model olabilir. Buna karşın Talkman‘in ekran boyutu olarak Talkman’e daha uygun olduğu için Talkman’in görseli olma ihtimali oldukça yüksek. Ek olarak Cityman olarak bilinen modelde fiziksel tuş olacağı da belirtilmşti.

 

Görseli olduğu iddia edilen Lumia 950 Talkman’in özellikleri: 5.2″ 1440×2560 OLED keran, Snapdragon 808, 3GB RAM, 32GB yerel hafıza, 20mp ve 5mp kamera donanımı, 3000mAh batarya şeklinde

Kaynak

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here