Ana sayfa İnternet Yeni Messenger sıra dışı (İzleyin)

Yeni Messenger sıra dışı (İzleyin)

0

Live Messenger 2010 inanılmaz yeteneklere sahip
 

Microsoft, Live platformunda meydana gelen değişiklikleri bir bir tanıtmaya başladı. Firma şimdilik popüler anlık iletişim yazılımı Windows Live Messenger’ın yeni sürümünü tanıtan bir video yayımladı.

Messenger’ın yeni sürümü “insanlarla iletişim halinde kalmanın en iyi yolu” şeklinde nitelendiriliyor. Windows Live Messenger 2010 kullanıcılarına sürekli iletişimde olma ve içerik paylaşma yönünden gerçekten büykü kolaylıklar sunuyor.

Yeni Messsenger’de göze çarpan en büyük değişiklik sosyal ağlarla entegrasyonu. Arkadaşlarınızın Facebook, Flickr ya da WordPress gibi ağlardaki paylaşımlarını görebilecek, bu içeriklere anında yorum yapabileceksiniz. Diğer bir güzel özellik ise, istediğiniz gruba çevrimdışı görünebilmeniz. Şu an kullandığımız son versiyonda Messenger Plus eklentisi ile mümkün olan sekmeli sohbet de 2010 model MSN ile standart hale geliyor.

Microsoft’un Windows Live Wave 4’ün özel betasını mayıs ortasında, açık betasını ise haziran içerisinde düzenlemesi bekleniyor. Gerçekten tam bir anlık iletişim ve sosyal ağlarla paylaşım sağlayan Live Messenger’ı videoyu izleyerek yakından görün.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here