Ana sayfa Donanım Yeni Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam

Yeni Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam

0

Logitech Broadcaster, her açıyla gezinebilme, çekim yapabilme, video akışı ve sohbet esnekliği sağlıyor

Logitech, yeni Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam ile video akışı ve video oluşturma konusunda yeni olanaklar sunuyor. Video profesyonelleri, blogger”lar ve amatörler için geliştirilen yeni webcam, canlı video akışı, iki farklı açıdan video çekebilme veya Mac bilgisayarınızdan görüntülü sohbet edebilme özellikleriyle diğer webcam”lerde yapabildiklerinizden çok daha fazlasını sunuyor.
 

Mac”inizden profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza olanak tanıyan Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam ile Ustream”e doğrudan canlı video akışı yapabilir, iPad, iPhone veya Mac”inizi videoları görüntülemek ve kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Logitech Broadcaster aynı zamanda Mac”inizin dahili kamerasının ötesinde içerik yakalayarak bütünleyici bir perspektif katarken, ikinci bir video kamera işlevi de görüyor. Kablosuz bağlantısı sayesinde istediğiniz her açıdan çekim yapmanızı sağlayan Logitech Broadcaster ile, daha zengin ve dinamik video içeriği için iki farklı açıdan kolaylıkla çekim yapabilir, sonrasında da bu çekimleri bir araya getirebilirsiniz.

Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam”in profesyonel kayıt ve video akışına olanak tanıdığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Logitech Broadcaster, mevcut Mac OS ve iOS video kurulumlarından daha dinamik canlı video akışı, kaydı ve video sohbeti yapmanızı sağlar. Dahili web kameranızın ulaşamadığı yerlere ulaşır, tek bir tuş ile dahili web kameranızla Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam”inizi kolayca değiştirebilir, arkadaşlarınızla standart görünümde veya odada hareket halindeyken sohbet edebiliriniz” dedi.

Hareketliliği ve yaratıcılığı geliştiren Logitech Broadcaster, aynı zamanda popular Mac video uygulamaları ile de uyumlu. QuickTime veya Photo Booth ile video kaydedebilir, iMovie veya Final Cut Pro ile videoları düzenleyip, görüntüleyebilir, ayrıca FaceTime, iChat veya Skype ile görüntülü sohbet yapabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here