Ana sayfa Haber Yeni “LG G7” sızıntısı, 2018 yılının en iyi ekran-gövde oranlı telefonunu gösteriyor

Yeni “LG G7” sızıntısı, 2018 yılının en iyi ekran-gövde oranlı telefonunu gösteriyor

0

Büyük ekranlı akıllı telefon trendinin artmaya başladığı son yıllarda üreticiler, ekran boyutunu büyütmek için kenarların darlaştırılması yöntemine odaklanarak, bu talebi karşılamak için devasa ekranlar üretmek zorunda kalmaktan kaçınmayı başardılar. Aynı zamanda ekran-gövde oranının korunması da ekranın büyük görünmesini sağlayabildi.

LG”nin G6 modeli geçtiğimiz yıl çok büyük ilgi toplayamamıştı çünkü Samsung”un devasa reklam bütçesi, Galaxy S8 ve Galaxy S8+”yı göz önüne çıkararak, insanların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Fakat Bu yıl LG”nin yıldızı parlayabilir.

Söylentilere göre Samsung alttan ve üstten daha dar kenarlık tasarımına sahip yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini bu yıl çıkarmayı planlıyordu fakat bu planlar iptal edildi. Bunun yerine geçtiğimiz yılın modellerine benzer modeller çıkarılacağı söyleniyor. LG”nin ise dar kenarlıklı tasarım konusunda bir sorun yaşamıyor gibi görünüyor.

TigerMobiles adlı bir sitede yeni LG G7″nin yeni tasarımına ait bir görüntü yayınlandı. Cuma günü yayınlanan görüntü, henüz çıkmamış olan modele dair bazı detayları ön plana çıkarıyor. Söz konusu görüntünün nerede hazırlandığı bilinmemekle birlikte, kaynağın kendisi olmadığı yazının dilinden belli oluyor.

Eğer bu görüntü doğruysa, ekran-gövde oranı itibariyle bugüne kadar yayınlanan tüm telefonlardan daha iyi bir orana sahip. Hatta öyle ki bu yılın en iyi ekran-gövde oranına sahip telefonu olabileceğini söyleyebiliriz.

Dar bir kenarlığın yer aldığı üst bölümde hoparlör, sensörler ve çift lensli ön yüz kamera düzeneği yer alıyor. Telefonun alt tarafında ise görünürde herhangi bir kenarlık bulunmuyor.

LG”nin G7 modelini Mart ayı içerisinde açıklaması bekleniyor. Tabii o zamana kadar çok sayıda yeni sızıntılar da çıkacaktır online ortamda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here