Ana sayfa Haber Yeni, küçük ve özelleştirilebilir Tag Heuer akıllı saat

Yeni, küçük ve özelleştirilebilir Tag Heuer akıllı saat

0

Tag Heuer”in en son çıkardığı 1.200$ değerindeki Android Wear akıllı saati “Connected Modular 41”, İsviçre”de tasarlandı. Piyasadaki bir çok giyilebilir cihazdan daha şık ve kaliteli duran saat, 50 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. GPS, NFC  sensörü (Android Pay üzerinden yapılacak temassız ödemeler için) ve kişiye özel olarak tasarlanabilen TAG Heuer zilleri de beraberinde geliyor.

41mm çapında saat yüzeyine sahip olan cihaz, küçük bilekler için özel olarak tasarlanmış. Cihazın ekranı AMOLED 390×390 ekran özelliğinde. Connected Modular 41, daha büyük versiyonu olan 45mm”lik modeline oranla bazı üstünlüklere sahip. Yeni modelin hafıza kapasitesi 8GB olmakla birlikte RAM büyüklüğü ise 1GB.

Tag Heuer saatin geliştirimi esnasında Intel ve Google ile iş birliği yaptıklarını söylüyor. özelleştirilebilir kordon ve kordon sapı bulunan yedi standart model bulunuyor. 9 farklı kordon rengi arasında yeni pembe mavi ve beyaz deri renkleri de yer alıyor. Eğer saatin görünümünden sıkılırsanız, dijital modülü üç-elli mekanik modülle değiştirebiliyorsunuz. Böylece saatiniz sadece birkaç adımda mekanik bir görünüm kazanarak, çekici hale geliyor.

Hem Connected Modular 45, hem de 41, Android 4.4 ve iOS 9 ve yukarı sürümleriyle uyumlular. Fiyatı 1.200$ olan saat, Tag Heuer”in online mağazasından satın alınabiliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here