Ana sayfa Haber Yeni iPhone ve iPad”ler 9 Eylül”de

Yeni iPhone ve iPad”ler 9 Eylül”de

0

iPhone 6S, bu dönem içerisinde en fazla konuşulan yeni iPhone modeli oldu. Gayri resmi olarak adı geçen iPhone 6S modeliyle ilgili ilk olarak alınan patentler açıklandı, ardından iOS 9 itibariyle alacağı özellikler belli oldu ve şimdi de yeni modellerin tanıtım tarihi belli oldu nihayet. Şaşırtıcı olmayan bir tarih olarak, yine Apple eylül ayında, 9 Eylül 2015 tarihinde yeni nesil mobil cihazlarını ve Apple TV’yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Tanıtım içerisinde MacBook sürprizine benzer hamle, Apple TV olarak ön görülmesiyle beraber bu sonbahar döneminde daha önce de olduğu gibi 2 farklı iPhone modelini, Apple tanıtacak. Bunlar, iPhone 6S ve şimdilik adı “iPhone 7” olarak adlandırılan modeller olarak altı çizildi. Yine iPhone 6 Plus türü phablet model ortaya çıkabilir fakat, bu sefer Apple, yeni nesil iPhone’ların yazılım ve I/O gücüyle şaşırtmayı planlıyor. Bu donanım, yazılım ve IO güçleri bir kısımı Force Touch özelliği, Apple CarPlay özellikleri gibi özetlenmişti, iki yıldır konuşulmasına karşın nihayet yeni nesil iPhone‘larla karşımıza çıkacak.

Yeni iPhone 6S ve iPhone “7“‘ye ek olarak bu yıl iki farklı Apple iPad daha tanıtılacak, bir tanesi iPad Air diğeri ise standart bir iPad olarak belirlenmiş, sabırla beklenen iPad Pro modeli ise kış mevsimi içerisinde tanıtılmaya daha müsait. 

Apple TV, 2 farklı iPhone,, 2 farklı iPad modelinin yanısıra yeni nesil MacBook Air da bu tanıtım organizasyonunda ortaya çıkabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here