Ana sayfa Haber Yeni iPhone modelleri IKEA’nın lambalarında kablosuz olarak şarj edilebilecekler

Yeni iPhone modelleri IKEA’nın lambalarında kablosuz olarak şarj edilebilecekler

0

IKEA Apple”a ve iPhone 8, 8 Plus ve X”a yönelik yeni bir”övgü kampanyası” başlattı. Kampanyada “Bu her şeyi değiştiriyor” ve “Farklı düşün” gibi popüler Apple sloganları kullanılıyor.

Kampanyanın adı “Bu Herşeyi Değiştiriyor”. Apple”ın geçmiş yıllardaki reklam kampanyalarında kullandığı bir çok referansın kullanıldığı kampanyada, aynı zamanda internet kullanıcılarının “AirPower”ın “Elma Suyu” olarak adlandırılmasına yönelik birkaç espri de yer alıyor.

Yeni IKEA reklamları “Qi şarjlama” olarak bilinen kablosuz şarj özelliğine sahip, 69.99$”a satılan “RIGGAD LED Lamba” ve 79.99$”a satılan “VARV Table Lamba” adlı ürünlerini kapsıyor. Apple”a atfedilen diğer sloganlar arasında: “Bir şey daha… Bu aynı zamanda bir lamba”, “Farklı bağlan” ve Siri”ye hitaben sorulan “Hangi lambayı satın almalıyım?” gibi sloganlar yer alıyor.

IKEA “Qi Pad” bulunan birkaç parça mobilya ve ev aksesuarları ürünlerine sahip. Her yere konumlandırabileceğiniz yatak yanı masalar, yer lambaları ve bireysel şarj padleri (tekil ve üçlü) bunlar arasında yer alıyor.

Reklam ajansı ACNE ile birlikte çalışan IKEA, “Bu her şeyi değiştiriyor” adlı reklam kampanyasını başlatarak, kablosuz şarj konusunda oldukça ilerici davranan firma ürünlerinin artık yeni iPhone kullanıcıları tarafından da kullanılabileceği görüntüsünü vermeye çalışıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here