Ana sayfa Mobil Yeni iPhone Mavi, Turuncu ve Altın Renkleriyle Gelecek!

Yeni iPhone Mavi, Turuncu ve Altın Renkleriyle Gelecek!

2

Apple bu yıl tanıtacağı iPhone modellerinde ne yapacağıyla ilgili oldukça fazla konuşuluyor. Güvenilir analist Ming-Chi Kuo’dan gelen rapora göre yeni modellerden bir tanesi toplam beş farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

9to5Mac raporunda detaylandırılanlara göre, yeni iPhone modelleri üç farklı isimle karşımıza çıkacak. Bu modellerden ikisi OLED ekranlarla gelecek. 6,5 inçlik OLED model siyah, beyaz ve yeni altın renkte çıkarken 6,1 inçlik LCD ekranlı model gri, siyah, mavi, kırmızı ve turuncu renklerde sunulacak.

Eğer rapor doğru çıkarsa, ki Kuo oldukça güvenilirdir, Apple 2018 model akıllı telefonları için dört farklı renk tanıtacak. Bu firma için şüphesiz ilginç bir hareket. Apple genellikle iPhone modellerinde siyah ve beyaz renklerini çıkarıp birkaç ay sonra Product (RED) modellerini piyasaya sunardı. Şimdiye kadar böylesine renkli bir model en son 2013’te iPhone 5C ile görülmüştü. Bu modelde canlı renkler kullanılmasının sebebi ise plastik arka kapaktı.

Şimdiye kadar elde edilen bilgileri bir araya topladığımızda Apple bu Eylül ayında üç farklı iPhone modeli tanıtacak. Bu modellerden iki tanesi OLED ekranlara sahip olurken bir tanesi LCD ekranla gelecek. LED ekranlı model şüphesiz diğer ikisine kıyasla daha ucuz olacak. Bu cihazların hepsinde Face ID teknolojisine yer verileceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here