Ana sayfa Haber Yeni iPad Air ile ilgili bilmeniz gerekenler

Yeni iPad Air ile ilgili bilmeniz gerekenler

0

Eylül ayından bu yana, Apple ciddi şekilde gündemi hem ürünleriyle hem de yeni sistem sürümleriyle fazlasıyla meşgul ediyor. IBM ile ortak haraket etme kararının ardından Apple‘ın üreteceği ve IBM destekli iPad‘ler merakla beklense de, iPhone 6, iOS 8 ve Yosemite üçgeninde biraz daha geri planda kaldı. Apple şimdi ise, yeni nesil iPad‘lerin daha fazla gündem oluşturması adına tanıtılacak olan iPad Air ile ilgili PR çalışması olarak cihazın deşifre görselleri de basın ile paylaşılıyor. Bunların en net olanları da toparladık ve iPad Air ile ilgili bir fotoğraf galerisi oluşturarak, cihaza görsellerle tanıklık edelim.

Apple elbette artık iPad Air‘ların ve tanıtılacak yeni ürünlerin konuşulmasını istiyor ki; son zamanlarda firma aleyhine fazlasıyla viral reklamlar sosyal medyada söz sahibi olmaya başladı.

 

Buradaki Apple‘ın mobil cihazlarında klasik olarak görülen “Home” tuşu olmasının yanısıra, bu düğme artık iPad‘lerin ve bundan sonra tanıtılacak olan bütün mobil cihazların güvenlik sistemi olacak.

 

önceki iPad’lere oranla daha önce ve daha oval kenarlar ile tasarlandı. Apple, yeni nesil iPad Air’de gerçekten minimalizim’in hakkını vermiş.

 

 

 

Lütfen, iPad Air‘inizi bükmeye kalkışmayın…

 

Gerçekten bükmeyin…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here