Ana sayfa Mobil Yeni ikona dokunun: iPad 2

Yeni ikona dokunun: iPad 2

0

iPad 2 sonunda Türkiye’de satışa sunuldu

Küresel düzeyde en fazla satılan tablet PC olan iPad 2 artık Türkiye sahnesinde. Yeni ikon, yepyeni tasarımıyla daha hafif ve parmak uçlarınıza daha fazla özgürlük katıyor. iPad şimdi yüzde 33 daha ince ve yüzde 25 daha hafif.
ipad2

iPad 2, iki çekirdekli A5 çip yapısıyla iki kat daha hızlı. 1 GHz iki çekirdekli Apple A5 özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı, az güç harcayan sisteme sahip ve daha hızlı grafiklerle video, oyun, internet ve diğer her şeyi bu çekirdek yapısıyla kullanıcılarına sunacak. İki kameraya sahip olan iPad 2 “de görüntülü konuşun, video konferanslara katılın, HD video çekin.

 

 

 

iPad2’ler 2’den fazla il ve 100’den fazla yetkili satış noktasında!

1. Nesil iPad`ler 5 ilde 51 noktada satışa sunulurken, iPad2 çok daha fazla Satış noktasında tüketicilere ulaşacak.
 

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Adana illerindeki Apple Premium Reseller Mağazaları ve Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Media-Saturn ve Vatan mağazaları ile 100″den fazla yetkili Apple satış noktasında iPad2″lerin tüm modellerini uygun ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün.
 

Tüketicilerin iPad2 deneyimini tam anlamıyla yaşayabilmeleri için, tüm yetkili satış noktaları iPad2 özel teşhir alanları ve eğitimli personelleri ile hizmet verecek. Yetkili Apple Satış noktalarından satın alınacak her iPad”le tüketiciler Bilkom tarafından sağlanan satış sonrası destek ve 2 yıl garanti ayrıcalıklarına da sahip olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here