Ana sayfa Haber Yeni HTC One? Heyecan yok…

Yeni HTC One? Heyecan yok…

0

@upleaks isimli internet sitesi yapacağını yaptı ve bugün itibariyle HTC One M9 olarak adlandırılan “Hima” kod isimli cihazı tekrar deşifre etti. Tayvanlı şirketin 2015 yılı kış döneminde akıllı telefon duyuracağı kesinleşmeye başlasa da, üretilecek olan cihazın hangi ülkeye yönelik olacağı da tartışmalı.

Yeni HTC One ile ilgili iki farklı dedikodu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi; cihazın Hindistan, çin ve Tayvan dışında başka ülkeye pazarlanmayacağı olarak bize aktarıldı. Diğer dedikoduya göre, yeni HTC One’ın tanıtımı bahar döneminde gerçekleşecek, yaz döneminin ortalarında üretilerek asya’dan başlatılarak avrupa ve sonrasında ABD ve Amerika kıtasına yayılacağı bizlere gelen başka bilgi.

 

Yeni HTC One ile ilgili çok kısıtlı ve çok çelişkili haberler bulunuyor gerçekten. Bir taraf, Snapdragon 810 sisteminin gecikeceğini söylüyor, bir taraf cihazda Snapdragon 810 bulunacağını söyleyip “çok yakında” tanıtılacağını söylüyor. Bu durumda özellikleri hakkında biraz daha beklemek en sağlıklısı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here