Ana sayfa Donanım Yeni HP Photosmart Serisi

Yeni HP Photosmart Serisi

0

Paylaşım için tek bir dokunuş yeterli

  HP, HP TouchSmart dokunmatik teknolojiye sahip yeni HP Photosmart yazıcı çeşitlerini piyasaya sundu. HP Photosmart serisini tamamlayan en yeni ürünler; HP Photosmart C4680, HP Photosmart C4780, HP Photosmart ve HP Photosmart Kablosuz, HP Photosmart Plus ve HP Photosmart Premium modellerinden oluşuyor. Yeni özellikler büyük kolaylık sağlıyor. TouchSmart teknolojisiyle, ailenin en genç üyeleri bile bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara gerek duymadan, fotoğraflarını kendi başlarına yazdırabiliyorlar.
 
Bunun yanı sıra, aileler TouchSmart ekranındaki kısayol tuşlarını kullanarak, yaratıcı ve eğlenceli işler yapabiliyor. Bunların arasında Quickforms – Hızlı Formlar”a tıklayarak basılabilen kareli veya çizgili okul kağıtları, şablonlar veya sudoku gibi oyunlar da bulunuyor. Fotoğraf koleksiyonları, otomatik kırmızı göz giderme, ışık ve renk seçenekleri arasında gezinmek ve seçim yapmak için bellek kart yuvasını ve HP TouchSmart ekranını kullanarak, yüksek kaliteli baskıları kolay ve hızlı bir şekilde almak mümkün oluyor. HP Photo Print Gadget ise kullanıcıların fotoğrafları, bir masaüstü simgesine sürükleyip bırakma yöntemiyle, bilgisayar ortamında olabilecek her yerden kolaylıkla baskı almasını mümkün kılıyor. Bu yazılım, fotoğrafların fotoğraf kağıdı boyutuna uyması için otomatik olarak düzenlenmesini ve kırpılmasını sağlıyor. HP Smart Web Printing (Akıllı Web Baskısı) uygulaması da kullanıcıların internetten baskı alırken sadece ilgilendikleri bölümleri yazdırabilmeleri sağlayarak, mürekkep ve kağıttan tasarruf etmelerini imkan veriyor. HP Photosmart serisindeki yazıcıların birçoğunda, tüm ailenin evin her yerinden dilediğince baskı alabilmesi için kablosuz bağlantı bulunuyor. Apple iPhone veya iPod touch kullanıcıları, Apple store”dan ücretsiz olarak indirilebilen HP iPrint Photo uygulamasını kullanarak, fotoğraflarını kablosuz yazdırmanın tadını çıkarabiliyorlar.
HP Photosmart C4680, evde tarama, kopyalama ve yazdırma işlemini kolay ve rahat bir hale getiren, hepsi bir arada bir yazıcı. HP Photosmart Plus Hepsi Bir Arada Yazıcı ise tüketicilerin fotoğraf, web içeriği ve gündelik belgelerini kablosuz bağlantıyla kolayca yazdırmalarını sağlayan, komple bir yazdırma, tarama ve kopyalama çözümü. Yazıcının tam özellikli 6,1cm TouchSmart ekranı, tüketicilerin fotoğraflarını bilgisayara gerek duymadan, yazıcının ekranında rahatlıkla görüntülemelerini, düzenlemelerini ve yazdırmalarını sağlıyor.HP Photosmart Premium Hepsi Bir Arada Yazıcı da 8,9 cm büyüklüğündeki geniş TouchSmart ekranının rahatlığını ve kolaylığını sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here