Ana sayfa Haber Yeni Dell XPS 13 16GB RAM ile gelebilir

Yeni Dell XPS 13 16GB RAM ile gelebilir

0

Dell, profesyonel yayıncılara yönelik geliştirdiği XPS 13 modelini yenilemeye karar verdi ve beklenen Dell XPS 15 ile birlikte ürün tanıtılacak. Donanım yönünde değişiklikler beklenirken tasarım itibariyle radikal değişiklikler olmayacak gibi. Tasarım açısından sadece materyal değişikliğine uğraması bekleniyor; aluminyum gövdeye bürünmüş olacak ve XPS 13‘te dikkat çeken çerçevesiz tasarım kendini yenileyecek. Bu tasarıma Dell, sonsuz ekran isimini veriyordu. ürün kendi içerisinde 2 farklı aileden oluşuyor.. Dokunmatik ekran, dokunmatiği olmayan ekran olmak üzere iki farklı aile ve bu aile içerisinde 5 farklı varyasyonu bulunacak.

WinFuture.de isimli siteye göre 5 farklı XPS 13 modellerinin detayları şu şekilde;

13″3200×1800 ekran çözünürlüğü, bu çözünürlük dokunmatik model için belirlenen özellikler. “Non Touch” olarak belirtilen modelin 1920×1280 çözünürlüğü olacak.

İşlemcileri Skylake tabanlı Core i3, Core i5 ve Cre i7 işlemcilerini barındıracak ve bu işlemciler 2.3GHzz hızdan 2,8 hıza kadar ulaşabiliyor. GPU altyapısını Intel HD 520 çipi tahmin ediliyor ve RAM versiyonları 4GB, 8GB ve 16GB olmak üzere 3 farklı varyasyonla sınıflandırılacak.

Görsel: WinFuture

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here