Ana sayfa Donanım Yeni Canon D-SLR öngörüleri

Yeni Canon D-SLR öngörüleri

0

Dünya basınında Ağustos”ta 7D Mark II”nin, Eylül”de 1D Mark V”in ve 2012 Mart”ında 5D Mark III”ün küresel pazarlara sunulacağı konuşulmaya devam ediliyor
 

Canon”la ilgili dedikodular küresel pazarları heyecanlandırmaya devam ediyor. En yakın tahmin Ağustos”ta 24 milyon etkin piksellik çift Digic V işlemcili, üretimi durdurulan 1D Mark IV”ün kısmi bir ileri versiyonu olarak düşünülebilecek 7D Mark II”nin piyasaya sunulması yönünde.

Ayrıca 7D Mark II”den birkaç ay sonra Canon”un 1D Mark V D-SLR modelinin tüketicilerin beğenisine sunulabileceği beklentisi, Canon”la ilgili birçok öngörüde önemli doğruluk başarısı elde eden çeşitli yayın organlarında yer almaya devam ediyor. 
 

  Canon
Canon
1D Mark V, 32 milyon etkin piksel Full Frame, çift Digic V özellikleri taşıyacak.1D Mark V, 1D hattının geldiği en üst boyut olacak ve fotoğrafçılık adına segment sorunu yaratabilecek bir Canon D-SLR modeli olacak:1D Mark V, D-SLR mi? Yoksa daha fazlası mı?Son tahmin ise genelde Canon çalışanlarının Tweetlerine dayanıyor. 5D Mark III”ün 2012 Mart”ında piyasalardaki yerini alacağı yönündeki tahminlerin yanı sıra beklenen yeni modelle ilgili görüşlerin ortak noktası; 32 milyon piksel Full Frame, Digic V, yeni 11 noktalı Af sistemi ve EOS hattının en iyi video özelliklerinin teknolojik yapıda yer alacağı yönünde.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here