Ana sayfa Haber Yeni Call of Duty: WWII Topluluk Etkinliği Resistance yaklaşıyor!

Yeni Call of Duty: WWII Topluluk Etkinliği Resistance yaklaşıyor!

0

8 Aralık 2017 tarihinde başlayıp da 2 Ocak 2018 tarihinde sona eren Winter Siege etkinliği sonrasında, Sledgehammer Games ve Activision ikilisi, Call of Duty: WWII topluluk etkinliklerine hız kesmeden devam ediyorlar. üç gün sonra, yani 23 Ocak 2018 tarihinde, bir diğer topluluk etkinliği olacak The Resistance başlayacak. 27 Şubat 2018 tarihinde sona erecek olan etkinlikte yine bir sürü ücretsiz içerik Call of Duty: WWII oyununa eklenecek.

Sledgehammer Games tarafından verilen ilk bilgiye göre, bu etkinlik kapsamında oyuna ilk olarak yeni bir Division katılacak. Resistance adı altında eklenecek olan bu Division, yakın mesafeli mücadelelerde oldukça usta ve Resistance birlikte oyuncular, yakın dövüş için taktik bıçağı ve tabanca kullanacaklar. Bunun yanı sıra, yakınlardaki düşmanların mini haritalarının kilitleyebilecek, ek tabanca eklentilerine sahip olabilecek ve yakınlardaki düşmanların yönünü mini haritalarında görebilecekler.

Verilen bilgilerin devamında ise Call of Duty: WWII oyununa bu etkinlik ile birlikte iki yeni mod daha dahil olacak. Bu iki moddan bir tanesi, daha önceden de bir video ile birlikte sızdırılan Demolition. Search and Destroy moduna benzeyen bu modun tek farkı, öldükten sonra yeniden doğabiliyor oluşumuz. Diğer mod ise Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered oyununda da karşımıza çıkan Prop Hunt. Bu mod içerisinde, takımlardan bir tanesi harita genelinde farklı şekillere bürün. Diğer takımların ise bu oyuncuları avlaması gerekecek.

Son olarak, Resistance etkinliği ile birlikte Call of Duty: WWII oyununun mühimmat deposu da genişleyecek. öyle ki, Volkssturgewehr tüfeği, Orso SMG, Combat Knife ve 9mm SAP tabanca beğenimize sunulacak. Aynı Winter Siege etkinliğinde olduğu gibi bu silahların standart versiyonları Orders kısmındaki görevleri tamamlayarak açabilecek. Ayrıca, etkinlik süresince, her hafta bir adet ücretsiz Resistance ikmal sandıkları da bizlere verilecek.

PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında aktif olacak bu topluluk etkinliği için yayınlanmış olan fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here