Yeni buluş: Mürekkeple ofset kuşesine dijital baskı

Xerox dijital baskıyı ofset baskı hız ve maliyetlerine bir adım daha yaklaştıran bir yeniliğe imza atıyor

Ofset kuşe kağıda baskı yapabilen ilk Xerox injket dijital baskı sistemi olan Xerox Trivor 2400 ile kullanılacak High Fusion Mürekkep, dijital baskı sistemlerinin ofset hızlarını aratmayan bir baskı hızına ve maliyetine ulaşmasını sağlıyor.  
 
Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, geliştirdiği inovatif bir mürekkep teknolojisi ile yüksek kapasiteli renkli inkjet dijital baskı sistemlerini ofseti aratmayan yüksek hızlara ve baskı maliyetlerine ulaştırıyor. Xerox’un ofset kuşe kağıda baskı yapan ilk makinesi Xerox Trivor 2400 ile kullanıma sunulan yeni nesil High Fusion Mürekkep teknolojisi, ofset kağıda tek aşamada, daha hızlı ve ekonomik inkjet dijital baskı yapmayı sağlayarak, değişken veri baskı alanında yeni bir dönemi başlatıyor.
 
Xerox Trivor 2400 ile kullanıma sunulan Xerox’un yeni mürekkep seçeneği High Fusion Mürekkep, baskı işletmelerine değişken veri ile doğrudan postalama, katalog, dergi gibi satış ve pazarlama materyallerini dijital inkjet baskının esnekliği ve ofset baskının hız ve maliyetlerinde  ofset kuşe kağıda basma imkanı sunuyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam