Ana sayfa Donanım Yeni Bluestar ışıklar göz kamaştırıyor

Yeni Bluestar ışıklar göz kamaştırıyor

0

Ses sistemleri konusunda lider markalardan olan Hoparlör Sanayi A.Ş. yeni ışık modelleriyle de ses getirecek gibi görünüyor

Bluestar marka yeni ışık modelleri bu ay itibariyle satış hattına girdi. Bu modeller Led Moving Head Işık A-2011, Led Moving Head Boyama A-2080 ve Led Duvar Boyama A-6200.

Bluestar’ ın bu yeni ışık modellerinin ortak özellikleri teknoloji olarak LED teknolojisi kullanmaları. Led Teknoloji sayesinde daha az enerji ile daha iyi neticeler almanız mümkün. örneğin Bluestar A-2011 modeli 100 Watt güce sahip olmasına rağmen HMI 575 lik bir robot ile hemen hemen aynı ışık seviyesini yakalayabiliyor. 50.000 saat olan LED ömrü sayesinde artık Lamba değişim maliyetleri sorun haline gelmekten çıkmış gibi gözüküyor. Yine bu teknoloji sayesinde ağırlıklar düşmüş, taşımak, asmak külfet olmaktan çıkmış. Daha önceden enerji sağlamak için kullanılan maliyeti yüksek özel kalın kabloların yerine artık daha basit kablolar kullanmak yeterli olabiliyor.
 

Peki Işık alırken neye dikkat etmek gerekiyor? Bugüne kadar elde edilen tecrübelere göre 3 önemli kriter ortaya çıkıyor.
 

1. ürün kalitesi (Teknik olarak yeterlilik, Dayanıklılık, Performans v.s.)
 

2. Tedarikçi Firmanın Teknik Destek Anlayışı (Kendi ürününün arkasında duran, kullanıcıyı zor durumda bırakmayan, talepleri değerlendiren ve harekete geçen, Yedek Parça sıkıntısı yaşatmayacak, Tamir ve bakım konusunda yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip bir anlayışa sahip olmak)
 

3. ürünün Fiyatı (Sağladıkları kazanımlar ile orantıladığınızda uygun fiyat olması)
 

Bluestar ışık modelleri, ürün kalitesiyle, teknik destek anlayışı ve fiyat bu üç kriteri yakalama konusunda iddialı…
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here