Ana sayfa Mobil Yeni BlackBerry Q10 satışta!

Yeni BlackBerry Q10 satışta!

0

Turkcell, BlackBerry 10 altyapısının gücüyle birleştiren Q10″u kampanyaya dahil tarifelerine ayda ek 69 TL”den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor

BlackBerry”nin en iyi fiziksel klavyesi ile BlackBerry 10 platformu üzerinde çalışan dokunmatik ekranı aynı cihazda birleştiren Q10 kullanıcılarına üstün bir performans sunuyor. Daha hızlı ve daha etkin bir iletişim ve ortak çalışma ortamı sağlayan Blackberry Q10, gelişmiş donanım, iletişim ve multimedia özellikleri ile dikkat çekiyor. Cihaz, uzun pil ömrüyle dışarıda geçirilecek bütün bir gün boyunca telefonun özelliklerini rahatlıkla kullanma imkânı sunuyor.
 
Turkcell”liler yeni BlackBerry Q10″a 31 Mayıs”tan itibaren kampanyaya dahil tarifelerine ek 24 ay boyunca ayda 69 TL”den başlayan fiyatlarla Turkcell İletişim Merkezleri, turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalardan ulaşabilecek. Turkcell”in çift taşıyıcı özelliğinden kaynaklanan iki kat hızlı mobil internet deneyimi sunan BlackBerry Q10″un tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 1.999 TL.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here