Ana sayfa Mobil Yeni BlackBerry Curve 3G‎

Yeni BlackBerry Curve 3G‎

0
Popüler BlackBerry Curve zincirinin yeni üyesi, zengin özelliklerinin yanı sıra, hızı, kullanım kolaylığı ve BlackBerry 6 ile uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor

RIM, popüler BlackBerry Curve serisi akıllı telefonlarına bir yenisini ekledi: BlackBerry Curve 3G. Hızla artan akıllı telefon alıcılarına güçlü ve uygun maliyetli bir seçenek sunmak üzere tasarlanan BlackBerry Curve 3G, dünya çapındaki yüksek hızlı 3G (HSDPA) ağlarını destekliyor. Cihaz, kullanıcılarına evde, işte ve mobil oldukları her yerde tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için ayrıcalıklı iletişim özellikleri sunuyor.

BlackBerry Curve 3G; hızlı ve hatasız yazım için tam QWERTY klavye, rahat navigasyon için optik trackpad, dahili GPS ve Wi-Fi yanı sıra müzik severlerin mobil durumdayken şarkılarına kolaylıkla erişebilmeleri için özel medya tuşları içeriyor. Yeni BlackBerry Curve 3G ayrıca, video kayıt özellikli kameraya ve 32 GB”a kadar hafıza kaydı sağlayan mikro SD/SDHC yuvasına sahip.

 

Yeni akıllı telefonun 3G ağı desteği ise internette gezinmeyi ve internet üzerinden müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. Yeni BlackBerry Curve 3G kullanıcılarına aynı zamanda telefondayken internette sörf yapma, BlackBerry Messenger”ı  kullanma ve popüler sosyal ağlar üzerinden bulundukları yerleri arkadaşlarıyla paylaşma olanağı da sağlıyor.

Yeni BlackBerry Curve 3G”ye (9300 modeli), Ağustos ayı itibariyle dünyada çeşitli operatörler aracılığıyla ulaşmak mümkün olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here