Ana sayfa Donanım Yeni BL serisi Türkiye”de

Yeni BL serisi Türkiye”de

0

Ergonomi, Ekonomi, Eğlence Ekosisteme Duyarlı bir şekilde birleştirildi
 

BenQ, şirketlere rekabette üstünlük sağlaması amacıyla tasarladığı BL serileri ile bir ilke daha imza atarak “4E” LED ekranları IT endüstrisine kazandırıyor.
Otomatik Göz-Koruma Sensörü, ultra esnek Yükseklik Ayarlı Sehpa, Full HD 1080p, 16:9 görünüş oranı ve gelişmiş VA paneller içeren ergonomi ve ekran iyileştirmelerinin yanı sıra BL serisi çevre dostu ve ekonomik özellikleri sayesinde şirketlere de rakipleri karşısında avantaj sağlıyor.

Geleneksel LCD ekranlara göre %33 daha az enerji kullanan LED teknolojisiyle şirketlere avantaj sağlayan BL serisi, cıvasız LED arka aydınlatma ile karbondioksit emisyonlarını da azaltıp ürün ömrünü uzatırken, kirlenmeyi ve e-çöpü de azaltıyor.

 

 

Ayrıca LED paneller, LCD ekranlara kıyasla, resim istikrarı, parlaklık ve renk bakımından ileride olduklarından genel olarak daha iyi bir görüş sağlıyor.
 

BL Serisi, kurumsal kullanıcıyı etkilemek ve ofis düzenlemelerini güzel ve pratik bir şekilde birleştirmek için tasarlanmış. Siyah tasarımı çekici bir iş kıyafetini akla getiriyor ve ekranın arka tarafından dolaşan ve havalandırmayı ikiye katlayan, stilize edilmiş bir “servet” sembolü ile (Batı ve Doğu kültürlerinde rastlanır) daha da ön plana çıkıyor. Ekran kaidesi bile, kalem, kağıt tutacağı ve diğer kırtasiye malzemesini düzenleyecek şekildeki çukur bir tepsi ile daha çekici ve kullanışlı duruma getirilmiş durumda.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here