Ana sayfa Donanım Yeni bilgi: Windows 10 tam sürümü ne zaman çıkacak?

Yeni bilgi: Windows 10 tam sürümü ne zaman çıkacak?

0

 

 

Microsoft, bu gece yeni bir Windows 10 reklamını internette paylaştı. Windows‘un karşımıza çıktığı günlerden bu güne kadar vurgulayan Microsoft‘un bazı geliştirici forumlarında Windows 10‘un tam sürümünün haziran ayının 2. haftası PC’lere sunulacağı iddia ediliyor. Geçtiğimiz hafta itibariyle Windows Phone 10 Technical Preview sürümü yayımlandı, ardından Microsoft, Surface Pro 3 için kalem aksesuarları üreten firma ile iş birliğine giderek Surface Hub çözümü için “input” aksesuarlar geliştirmeye başlayacak.

Microsoft, MWC 2015‘te de yeni ürünlerini, aksesuarlarını ve bütün Lumia’ların liderliğini çekecek bir Lumia tanıtacak gibi. Tanıtımla birlikte Windows Phone‘un bazı ek özellikleri ve tanıtılmayan özellikleri tanıtılacak. Bununla birlikte, Windows 10 sürümü için Spartan, Cortana ve Office 2016 hala tam olarak ortaya çıkmamışken, firma MWC 2015’teki organizasyonunda bu yeni teknolojilerini de Technical Preview‘a sunabilir.

İşin özü, Windows 10‘un kritik tarihi haziran ayı. Yani Windows 10, Haziran’ın 2. haftası itibariyle PC’lere sunulmaya başlanabilir. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here