Ana sayfa Donanım Yeni ‘Beats Studio 3’ kablosuz kulaklıkları W1 çipi sayesinde Apple cihazlarıyla eşleştirilebiliyorlar

Yeni ‘Beats Studio 3’ kablosuz kulaklıkları W1 çipi sayesinde Apple cihazlarıyla eşleştirilebiliyorlar

0

Beats 3 yıllık bir aradan sonra nihayet üst seviye “Studio” kulaklıklarını güncelliyor. Yeni “Studio 3 Wireless” kablosuz kulaklıklar bugünden itibaren Apple ve diğer satıcılardan 349.95$ fiyat etiketiyle tedarik edilebilecekler. Apple”ın W1 çipinin eklendiği, daha ileri seviyede ses izolasyonu yapan, iç donanımı yeniden tasarlanan ve daha uzun pil ömrüne sahip olan kulaklık, önceki modele oranla oldukça gelişme kaydetmiş.

Görüntü itibariyle hala “Beats” görünümü sunan kulaklık, firmanın diğer mevcut ürünlerinden ya da Studio Wireless kulaklıklarından büyük oranda ayrılmıyor bu yönüyle.

Studio 3 Wireless, temel olarak Solo 3 Wireless”ın kulak üstü versiyonundan biraz daha büyük.  Altı farklı renk seçeneğiyle kulaklığı piyasaya süren firmanın favori renklerden olan altın sarısıyla işlenmiş gri renk modeli, mevcut kısıtlı iki tasarımdan biri. Beats”in belirttiğine göre kulak üzerine gelen tamponlar da gün boyu kullanımda daha fazla rahatlık sağlayacak şekilde iyileştirmeye tabi tutulmuşlar.

Studio 3 Wireless aynı zamanda Apple”ın W1 teknolojisi ile de entegre olarak iPhone, iPad ve Mac”lerle zahmetsiz ve çabucak eşleştirilebiliyor. W1 destekli Apple ürünlerine bağlanan kulaklık, ses yalıtımı devrede iken 22 saat boyunca kablosuz olarak kullanılabiliyor (sadece ses modunda 40 saate kadar çıkabiliyor bu süre). 22 saatlik pil ömrü itibariyle Sony”nin MDR-1000X ve Bose”un QC35″inden biraz daha iyi bir performans sergiliyor Beats”ın kulaklıkları. Aynı zamanda Class 1 Bluetooth özelliğine sahip olan kulaklıklar, daha güvenilir ve daha uzun mesafeli bir bağlantı deneyimi sunuyorlar.

Firma, batarya azaldığında 10 dakikalık şarj ile 3 saat ekstra dinleme imkanı kazanıldığını bilgisini de ekliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here