Ana sayfa Haber Yeni Battlefield oyunu İkinci Dünya Savaşı”nı bizlere anlatabilir!

Yeni Battlefield oyunu İkinci Dünya Savaşı”nı bizlere anlatabilir!

0

Battlefield 1 ile birlikte video oyun dünyasına ve FPS piyasasına damgasını vuran DICE tarafından yeni bir sızıntı daha geldi. Reddit forumlarında ortaya atılan bir iddiaya göre DICE’ın İsveç stüdyosu, İkinci Dünya Savaşı temalı bir Battlefield oyunu üzerinde çalışıyor. Birinci Dünya Savaşı teması ile birlikte oyunculara oldukça güzel dakikalar yaşatan geliştirici ekibin, yeni projesinin İkinci Dünya Savaşı temasına sahip olması aslına bakarsanız tahmin etmesi güç bir durum olmaktan çıkıyor. Keza geliştiricilerin eski savaş atmosferini oldukça güzel verdiklerine inanıyorum. Ayrıca DICE İsveç’in geliştirdiği bu oyun, söylentiye göre 2018 yılında karşımıza çıkacak.

Yeni Battlefield oyunu İkinci Dünya Savaşı’nı bizlere anlatabilir

Diğer bir yandan DICE’ın Los Angeles stüdyosunun ise Bad Company 3 üzerinde çalıştığı söylentisi de internette dolaşmakta. Serinin fanları yeni bir Bad Company oyununun geleceğinden emin durumda. Ancak yine aynı söylentiye göre geliştirilen yeni Bad Company oyununu 2018 yılından sonra göreceğiz.

Şahsen DICE’ın ortaya koyacağı yeni Battlefield oyunlarından son derece ümitliyim. Aynı şekilde Call of Duty serisi ile tekrar karşımıza çıkan İkinci Dünya Savaşı temasını, Battlefield serisinde daha görkemli bir şekilde görmek oldukça etkileyici olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here