Ana sayfa Haber Yeni Battlefield oyunu görsel ve oynanış bakımından muazzam!

Yeni Battlefield oyunu görsel ve oynanış bakımından muazzam!

0

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan ve bu yıl içerisinde çıkacak olan yeni Battlefield oyunu için EA CEO’su Andrew House açıklama yaptı. Electronic Arts Q3 2018 Earnings Conference Call’da konuşan House, bir sonraki Battlefield oyununun görsel ve oynanış bakımından muazzam olduğunu belirtti. Şimdilik yeni Battlefield’ın 2018’de çıkması bekleniyor ve firmanın bir sonraki planı da 2019’un ilk çeyreğinde çıkması beklenen Anthem olacak. EA’nin konferansında yapılan iki açıklama aşağıdadır.

Yeni Battlefield oyunu görsel ve oynanış olarak muazzam

EA basın açıklaması:

“Oyuncular milyonlarca saat tüm platformlarda oyunlarımızı oynadı ve oyunlarımızın oyuncular üzerinde yarattığı heyecandan mutluyuz. Bu yüzden markalarımızı daha da büyütüp daha fazla oyuncuya erişmeye çalışacağız.”

Electronic Arts’ın Finans Müdürü Blake Jorgersen:

“Portfolyomuzdaki, platformlardaki, coğrafyadaki ve iş modelindeki farklılıklar ile büyük meblalarda para kazanabilecek durumdayız. 2019’un dördüncü çeyreğindeki mali yıl sonuna kadar tüm platformlarda beş farklı oyun çıkartacağız. Oyun satışlarında, üyeliklerde, ekstra içeriklerde ve mobilde daha da büyümek istiyoruz.”

EA Games aynı zamanda geçtiğimiz yıl 186 milyon dolar kayıp yaşandığını ve bunun Star Wars Battlefront 2 temelli olduğunu da belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here