Ana sayfa Haber Yeni Asus ZenPad modelleri nelere gebe?

Yeni Asus ZenPad modelleri nelere gebe?

0

 

Asus‘un “kişiselleştirilebilir” olarak lanse ettiği yeni ZenPad modelleri dün İstanbul’daki organizasyonlarında tanıttı. Organizasyonda kısaca Asus notebook’lardan ve ultrabook’lardan bahsedildikten sonra genel itibariyle Asus ZenPad’ler özellikleriyle tanıtıldı. Yeni nesil Asus ZenPad modelleri ZenPad 7.0″, ZenPad 8.0″, ZenPad S 8.0″ ve ZenPad 10″ isimleriyle satışta olacaklar.

Asus-Intel mobil ortaklığı Asus ZenPad’lerde de devam ediyor. 4 çekirdekli bir Intel Atom x3 işlemcisi var ve bu işlemci 64-bit yapısına sahip. Yeni iş – çalışma modeli olan çoklı görev özellikleriyle ön planda.

Eğlenceye yönelik DTS-HD Premium Sound donanımına sahip ses bileşenleri bulunuyor. Bu ses modelleri sanal surround sese ve stereo seslere konvert edilebilir.

Asus ZenPad’ler, genel itibariyle 2015 2016 teknolojilerine göre belirlenen, günlük kullanıma yönelik geliştirilen tablet ailesi. Asında beklentiler kurumsal bir tablet modellerinin tanıtılması yönündeydi fakat görünüşe göre Asus, kurumsal tablet modellerini 2016’ya bırakmış durumda. Asus Sistem İş Grubu Türkiye Genel Müdürü Bora Aras da kurumsal tabletlerin tanıtılacağını sözleriyle onayladı toplantıda. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here