Ana sayfa Mobil Yeni Asus MeMO Pad HD 7

Yeni Asus MeMO Pad HD 7

0

Asus MeMO Pad HD 7Performansı, taşınabilirliği ve renk seçenekleri ile 7″den 70″e herkese hitap eden bir tablet

ASUS MeMO Pad HD 7, yüksek performansa odaklanmış dört çekirdekli bir işlemciye ve 1 GB sistem belleğine sahip. Tabletteki 7 inç ekranın, çok net metinler ve görüntüler için 1280 x 800 çözünürlük özelliği ve doğru, canlı renkler için 170 derece görüş açısı ile birlikte IPS teknolojisi özelliği bulunuyor. ASUS MeMO Pad HD 7, ayrıca ASUS SonicMaster ses teknolojisi sayesinde yüksek kalitede stereo hoparlörler ile daha iyi ses sağlıyor.

Asus MeMO Pad HD 7″nin 16 GB depolama alanı mevcut. İsteğe bağlı olarak 32 GB kadar daha yükseltebilmek için bir Micro SD bellek kartı girişi sunuluyor. Ek olarak MeMO Pad HD 7 kullanıcılarına, 16 GB ASUS WebStorage üyeliği de bir yıllığına ücretsiz olarak sağlanıyor. ASUS WebStorage Office ile birlikte kullanıcılar Microsoft Office belgelerini çevrimiçi olarak görüntüleyebiliyor, oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor ve paylaşabiliyor. ASUS MeMO Pad HD 7, böylece iş yaşamını da önemli ölçüde kolaylaştırıyor.
 

Yoğun çalışan kişiler için ekonomik bir tablet olarak tasarlanan ASUS MeMO Pad HD 7″nin 1.2 MP çözünürlükteki ön kamerası 720p HD çözünürlükte videolar çekebiliyor. Cihazda ayrıca 5 MP”lik bir arka kamera da bulunuyor. Arka kamera ile çekilen videolar ise 1080p çözünürlükte ve oldukça keskin bir şekilde yakalanabiliyor.
 

Sadece 10,8 mm kalınlığında ve 302 gram ağırlığında olan zengin özellikli ASUS MeMO Pad HD 7″nin Li-Poly pili, 10 saat boyunca 720p çözünürlükteki videoları oynatabiliyor. Mavi, beyaz, pembe, yeşil ve gri renk seçeneklerine sahip olan ASUS MeMO Pad HD 7, ülkemizde ilk etapta mavi ve beyaz renk seçenekleriyle raflarda olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here